Lamborghini v SolidWorksu? Můžete to zkusit taky

Ačkoliv je SolidWorks především klasický strojírenský 3D CAD, tzv. „surface modeling“, neboli modelování složitých ploch, pro něj neznamená problém. Osvojení jejich tvorby vám může usnadnit výukové DVD, podle kterého můžete v SolidWorksu vymodelovat luxusní Lamborghini Gallardo.

Detailní návod v pětadvaceti lekcích na ploše jednadvaceti hodin (!) popisuje do nejmenších podrobností tvorbu modelu sportovního vozu. V podkladech naleznete nejen 2D výkresy (horní, boční, zadní a přední pohled), ale také soubory ve formátu SolidWorks 2010  pro případ, že byste při rozvoji těch vlastních přece jen zabloudili.

Autorem návodu je Kanaďan Daniel Lavoie – výklad je pochopitelně pouze v angličtině. Smyslem návodu je naučit uživatele práci s plochami, ovšem jeho ambicí není vytvoření výrobní dokumentace. Podrobnější informace naleznete na webu SolidWorksGallardo.com. Navíc každý, kdo si toto DVD objedná do 30. listopadu, jej získá s 50% slevou za 57 dolarů. V případě nespokojenosti je možné DVD bez udání důvodu do 56 dnů od zakoupení vrátit.

(Zdroj: SolidWorksGallardo.com)

Sdílejte tento článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *