Společnost ZwSoft vydala novou verzi CAD řešení ZwCAD 2017 Beta. Firma se tentokrát nesoustředila jen na vylepšení funkcí a nástrojů, ale také na zvyšování výkonu a lepší kompatibilitu s dostupnými operačními systémy.

Produkty společnosti ZwSoft jsou známé jako napodobeniny populárního AutoCADu, za což už firma sklidila nejedno obvinění. Po vyřešení právního sporu, kdy byl stažen z trhu ZwCAD+, však firma nadále pokračuje ve vývoji cenově dostupnějšího řešení ZwCAD 2017. Vychází z osvědčeného ZwCADu 2012 Professional s podporou DWG, LISP, VBA a rozsáhlého seznamu nadstaveb.

Nová verze CAD řešení ZwCAD 2017 Beta je dostupná i pro 64 bit operační systémy. Obr. ZwSoft
Nová verze CAD řešení ZwCAD 2017 Beta je dostupná i pro 64bitové operační systémy. Obr. ZwSoft

Beta verze ZwCAD 2017 je již dostupná jako 64bitová, instalovat ji můžete na pracovní stanice i přenosná zařízení s operačními systémy Windows, Mac a Linux. Firma tak reagovala na zpětnou vazbu uživatelů, kteří nepracují pouze pod Windows.

Zajímáte-li se, co je v ZwCAD 2017 Beta nového, přejděte na stránky výrobce, kde si po vyplnění elektronického formuláře můžete stáhnout bezplatnou zkušební 30 denní verzi. Profesionální ZwCAD 2017 bude doplněn verzí ZwCAD Classic, ZwSoft nabízí i bezplatný prohlížeč ZwCAD DWG Viewer.

Komentáře