26. března 2013 v 10:00, Karlštejn, registrační formulář na konci článku

industrial-equipmentPrůmysl výroby strojů a strojního zařízení prochází obdobím rychlých změn a rostoucích požadavků na vývoj specifických strojů na míru zákazníkovi. Vyhovět požadavkům na stále náročnější konfigurace a dodržovat přitom konkurenceschopné termíny, je čím dál náročnější.

Jestliže se touto problematikou zabýváte a chtěli byste ve vlastním podniku dosáhnout v této oblasti lepších výsledků, potom právě pro vás je určena půldenní konference, organizovaná 26. března 2013 v 10:00 na hotelu Karlštejn pod slavným hradem Karla IV.

Seminář je určen zejména pro vedoucí pracovníky firem působících v odvětví výroby strojů a strojního zařízení, vedoucí takových projektů a dále pro zainteresované konstruktéry, technology, pracovníky z technické přípravy výroby, jako i samotné výroby nebo dalších zapojených útvarů (servis, tvorba dokumentace atd.).

Popisovaná problematika bude demonstrována s využitím softwarových řešení společnosti Dassault Systèmes pod záštitou české společnosti Technodat.

Jednotlivé přednášky budou zaměřeny především na zefektivnění procesů návrhu, vývoje, výroby a servisu strojů a strojních zařízení. Prezentována bude taktéž realizace skutečné zakázky a obchodní proces na datech existujícího uživatele.

Účast na semináři je bezplatná, podmínkou je pouze registrace, kterou můžete provést přímo v následujícím formuláři. Součástí prezentace je oběd a drobná pozornost pro všechny zúčastněné. Bližší informace v případě potřeby žádejte na e-mailu redakce@caxmix.cz.

Registrační formulář

  Váš titul

  Vaše jméno a příjmení

  Firma

  E-mail

  Telefon

  Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

  Komentáře