Je to zadarmo, je to on-line a je to pro každého. DS SolidWorks dnes na konferenci SolidWorks World 2013 představila ústy svého šéfa Bertranda Sicota web, na kterém agreguje ten nejzajímavější obsah o SolidWorksu, získávaný z mnoha stran. V tuto chvíli prozatím z interních zdrojů na sociálních sítích, které SolidWorks sám přímo spravuje.

Toto je My.SolidWorks, říká Bertrand Sicot, ale myslí tím službu, která je především pro vás. Foto: Jan Homola
Toto je My.SolidWorks, říká Bertrand Sicot, ale myslí tím službu, která je především pro vás. Foto: Jan Homola

Na stránce My.SolidWorks.com najdete nikdy nekončící proud článků, videí, poznámek a vůbec množství dalších informací, které by vás mohly jako uživatele SolidWorksu zajímat. Chcete-li si její obsah přizpůsobit podle vlastních potřeb, můžete tak učinit po přihlášení, k čemuž využijete svůj existující účet na zákaznickém portálu firmy DS SolidWorks. Pokud žádný nemáte, lze se zaregistrovat jako host a získat alespoň omezenou funkčnost.

A jen tak na okraj, pokud vás zajímá, jak to celé funguje, očekávejte v pozadí tohoto projektu technologie Exalead a Netvibes, které zde předvádějí své schopnosti ve vyhledávání a prezentaci digitálního obsahu v celé jejich kráse.

Komentáře