Společnost Onshape, která jako první uvedla plnohodnotný on-line 3D CAD Onshape, nabízí k vyzkoušení i profesionální verzi – Onshape Professional. Všechny dostupné funkce a nástroje můžete testovat tři týdny.

Důvodem uvolnění verze Onshape Professional na 21 dnů zcela bezplatně je možnost vyzkoušet neomezené úložiště pro ukládání dat (např. velké sestavy), neomezený počet otevřených dokumentů (ve volně dostupné verzi lze otevřít současně pouze pět dokumentů), správu a sdílení dat s týmy po celém světě.

On-line řešení Onshape spustíte ze stolního počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Přístup k datům máte prakticky odkudkoli, kde je dostupný internet. Obrázek: Onshape.com
On-line 3D CAD řešení Onshape spustíte ze stolního počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Přístup k datům máte prakticky odkudkoli, kde je dostupný internet. Obrázek: Onshape.com

Po uplynutí zkušební lhůty nemusíte mít strach, o data nepřijdete. Profesionální verze se automaticky změní na verzi Onshape Public s omezenými funkcemi. Porovnání všech dostupných verzí naleznete na stránkách společnosti Onshape.

Komentáře