Pracujete na technické pozici s vysokoškolským titulem a zajímá vás, jak si váš plat stojí v porovnání s ostatními? Možná vás nasměrují informace publikované v aktuálním vydání našeho časopisu.

Titulní téma časopisu Konstruktér 3/2013 zní „Kolik berou inženýři“ a zabýváme se v něm nejen aktuální strukturou platů na různých technických pozicích, ale také prestiží povolání a šancemi absolventů škol.

Z dalších článků určitě stojí za zmínku redakční test tří profesionálních CAD aplikací, které může každý legálně stáhnout z internetu a používat i pro komerční účely, aniž by za ně cokoliv platil. Co takový software nabízí a jak obstojí ve srovnání s ostrou, tedy placenou, konkurencí?

Více o obsahu napoví digitální maketa celého časopisu, kterou si můžete prolistovat níže.

Roční předplatné časopisu Konstruktér za 340 Kč si můžete obratem sjednat na webu www.prumysl.cz/konstrukter. K dispozici je též digitální edice, kterou si můžete číst na počítači, tabletu nebo chytrém telefonu.

Objednat předplatné časopisu Konstruktér za 340 Kč

12 Comments

  1. Dobrý den, objednal jsem si minulé číslo tohoto časopisu i s předplatným a nějak se mi povedlo ztratit složenku na zaplacení. Myslíte, že by jste mi ji mohli poslat znovu? Nevím na koho se s tím obrátit. Žádnný kontakt na redakci časopisu jsem nenašel. děkuji za odpověď.

  2. Pingback: Český SolidWorks 2014 bude pro uživatele k dispozici v říjnu » CAXMIX.cz

Komentáře