8.9.2013 5

Vychází časopis Konstruktér 3/2013 – prolistujte si aktuální vydání

Vychází časopis Konstruktér 3/2013 – prolistujte si aktuální vydání

Pracujete na technické pozici s vysokoškolským titulem a zajímá vás, jak si váš plat stojí v porovnání s ostatními? Možná vás nasměrují informace publikované v aktuálním vydání našeho časopisu.

Titulní téma časopisu Konstruktér 3/2013 zní „Kolik berou inženýři“ a zabýváme se v něm nejen aktuální strukturou platů na různých technických pozicích, ale také prestiží povolání a šancemi absolventů škol.

Z dalších článků určitě stojí za zmínku redakční test tří profesionálních CAD aplikací, které může každý legálně stáhnout z internetu a používat i pro komerční účely, aniž by za ně cokoliv platil. Co takový software nabízí a jak obstojí ve srovnání s ostrou, tedy placenou, konkurencí?

Více o obsahu napoví digitální maketa celého časopisu, kterou si můžete prolistovat níže.

Roční předplatné časopisu Konstruktér za 340 Kč si můžete obratem sjednat na webu www.prumysl.cz/konstrukter. K dispozici je též digitální edice, kterou si můžete číst na počítači, tabletu nebo chytrém telefonu.

Objednat předplatné časopisu Konstruktér za 340 Kč

5 komentáře k “Vychází časopis Konstruktér 3/2013 – prolistujte si aktuální vydání”

 • Bang napsal:

  Dobrý,
  najdu v novém čísle i vyhlášení výsledků soutěže 3D modelu ježka?

  • Jan Homola napsal:

   Dobrý den,

   vzhledem k tomu, že vydání časopisu Konstruktér 3/13 bylo o dva týdny uspíšeno, budou jména výherců otištěna až v čísle následujícím. Vítězné práce budou každopádně představeny již zanedlouho na konferenci CADfórum 2013. Více o ní na http://konference.cadforum.cz

   Jan Homola, Konstruktér

 • Zdenek Berka napsal:

  Dobrý den, objednal jsem si minulé číslo tohoto časopisu i s předplatným a nějak se mi povedlo ztratit složenku na zaplacení. Myslíte, že by jste mi ji mohli poslat znovu? Nevím na koho se s tím obrátit. Žádnný kontakt na redakci časopisu jsem nenašel. děkuji za odpověď.

  • Jan Homola napsal:

   Dobrý den, kontakty na redakci jsou uvedeny na poslední straně časopisu, nicméně v této věci prosím kontaktujte přímo společnost SEND předplatné, s. r. o., která pro nás zajišťuje předplatitelský servis. Můžete jim zavolat na 225 985 225 nebo napsat email na send@send.cz.

   Děkujeme za váš zájem.

   Jan Homola, Konstruktér

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama
Komerční sdělení