Slibný cloudový 3D software pro tvorbu produktového a konstrukčního designu už je oficiálně k dispozici pro české komerční zákazníky.

Aplikaci můžete mít k dispozici formou časového pronájmu, a to buď na období tří, nebo dvanácti měsíců. Čtvrtletní předplatné pro jednoho uživatele vyjde na 3490 Kč, roční úvazek na 9211 Kč (ceny jsou bez DPH a mohou se měnit v závislosti na aktuálním kurzu koruny k dolaru).

Prostředí softwaru Autodesk Fusion 360 je již přeloženo do češtiny. Zdroj: CAD Studio
Prostředí softwaru Autodesk Fusion 360 je již přeloženo do češtiny. Zdroj: CAD Studio

Autodesk Fusion 360 lze pořídit například přes společnost CAD Studio, která ho již nabízí ve svém eshopu. Na jejím blogu se můžete o aktuální verzi aplikace dočíst další podrobnosti.

Příjemné na tomto softwaru je to, že ho pro nekomerční a studijní účely můžete používat zdarma.

19 Comments

 1. Pingback: Autodesk mění svůj obchodní model, software bude především pronajímat » CAXMIX.cz

  • a jak to bude fungovat bez přístupu k internetu??
   já jako projektant často chodím po stavbě s notebookem a upravuji projekt v rámci kontrolních dnů tam se ale jaksi signál není a to většinou ani GSM neboť se pohybuji na velkých betonových stavbách do kterých operátoři před dokončením instalují vykrývací buňky GSM…
   Jinak řečeno nepoužitelné a pokud nebude na trhu klasický SW tak budu nucen já i všichni co pracujeme v oboru stavebnictví, energetika, elektrotechnika, VZT, MaR,ASŘTP a podobně přejít na různé free produkty, které existují pro práci s formátem dwg…
   opět nenažranost výrobce ho přivede do krachu……….

Komentáře