O něco dříve než v minulých letech bylo oznámeno vydání řešení AutoCAD 2017 a AutoCAD LT 2017 v rámci pravidelných ročních aktualizací. Pojďme se podívat, jaké novinky připravila společnost Autodesk pro uživatele.

Zcela nová verze je určena pro operační systém Windows 7, všechny verze 8 a 10. Oproti předešlým rokům bude rychleji dostupná i lokalizace do češtiny. Systémové požadavky, datový formát DWG i pořizovací cena zůstávají beze změn. Stejně jako v minulých letech bude AutoCAD k dispozici také v profesních verzích.

Nové funkce byly rozděleny do tří hlavních oblastí:

  • zjednodušení,
  • propojení,
  • inovace.

Zajímá-li vás, jaké novinky v jednotlivých oblastech najdete, podívejte se přehled společnosti CAD Studio na stránce Přichází nový AutoCAD 2017 a AutoCAD LT 2017.

Populární vkládání dokumentů v PDF je rozšířeno o importování grafických formátů, rastrové obrázky a textů. Foto: Youtube.com
Populární vkládání dokumentů v PDF je rozšířeno o importování grafických formátů, rastrové obrázky a texty. Foto: Youtube.com

Co je nového v AutoCADu 2017, ukazují i videa společnosti Autodesk (anglicky):

 

S novými verzemi AutoCADu současně dorazí i produkty AutoCAD Raster Design 2017, Autodesk Vault Basic 2017 a řada Autodesk Navisworks 2017. Další produkty ve verzích 2017 budou vydávány s odstupem.

Komentáře