ZWCAD Software Co, Ltd, přední poskytovatel softwaru CAD / CAM, oznamuje uvolnění ZWCADu 2011. ZWCAD 2011 je k dispozici v 15 různých jazycích (včetně českého jazyka) a obsahuje vysoce efektivní nejnovější inovace.

Parametrické kreslení – změní váš způsob navrhování

ZWCAD 2011 nabízí dva typy parametrických vazeb (geometrické a rozměrové), které umožňují asociativní návrh a úpravy objektů, díky kterým radikálně změníte způsob navrhování v 2D a dramaticky zlepšíte přesnost a snížíte čas úprav.

Více kreslících nástrojů zvýší vaši efektivitu

Modkaz, tabulky nebo políčka hladce pracují společně. Můžete použít MODKAZ pro označení čísel dílů ve výkrese, a pak použijte tabulku na seznam všech dílů. A konečně, můžete přidat pole pro zobrazení informací výkresu, takže se budou aktualizovat a automaticky zobrazovat aktuální informace výkresu. Nová funkce Solprof umožňuje snadné vytváření pohledů 3D těles. Nově integrovaná do ZWCADu 2011 je PDF tiskárna, která tiskne výkresy do vysoce kvalitních PDF souborů obsahujících informace o hladinách výkresu – stejně tak, jako v originálu.

Rozšířený LISP a ZRX – rozšiřuje schopnost přizpůsobení

Do rozhraní ZRX bylo přidáno množství nových tříd, jako MFC (Microsoft Foundation Classes), load-on-demand funkce Double-Click protokolu, a ZRX vstup zpráv. Usnadňují uživatelům psát výkonnější aplikace a přenést své staré ARX aplikace na ZWCAD v kratším čase. Co se týkám LISPu, byla přidána řada nových funkcí visual LISPu, jako VLR-, VLAX- a VL-funkce.

O ZWSOFTu

ZWSOFT, se sídlem v Guangzhou (China), má tři pobočky v Pekingu, Šanghaji a Wuhan, a také výzkumní a vývojové centrum v Melbourne na Floridě (USA). Jako přední dodavatel CAD/CAM řešení, společnost zaměstnává přibližně 400 lidí, a je podporována mezinárodní sítí vysoce kvalifikovaných strategických partnerů.

(Zdroj: Techsoft)

Komentáře