PRAHA, 22. listopadu 2010 – Společnost Autodesk opět v tomto roce přichází s výhodnou nabídkou svého produktu AutoCAD LT. Zákazník, který zakoupí licenci AutoCAD LT nejpozději do 15. ledna 2011, obdrží slevu 300 euro. Každý, kdo uvažuje o investici do tohoto produktu, má nyní možnost získat slevu 300 euro jednoduše tím, že do 30 dnů od nákupu, nejpozději však do 31. ledna 2011, vyplní dotazník na webové stránce Autodesku.

Pro zájemce o AutoCAD LT je na webových stránkách Autodesku k dispozici dokument AutoCAD LT 2011: Studie produktivity, ve kterém nalezne výsledky studie zkoumající produktivitu aplikace. Studii připravila poradenská firma David S. Cohn Consulting, která porovnávala produktivitu verzí AutoCAD LT 2011 a AutoCAD LT 2008 u typických návrhových procesů v nejrůznějších odvětvích. Z výsledků mimo jiné vyplývá, že uživatelé AutoCAD LT 2011 dokážou zvládnout své každodenní úkoly až o 44 % rychleji. Další informace lze nalézt na webové stránce http://www.autocadlt.cz/vykonnost-zacina-zde a k dispozici je též interaktivní kalkulátor pro zjištění své vlastní ROI (návratnosti investice).

Produkt AutoCAD LT je postavený na řešení AutoCAD, které je globálně považováno za jedno z nejspolehlivějších a nejkompatibilnějších řešení využívané miliony profesionálních pracovníků po celém světě. Funkcionality umožňují uživatelům dokumentovat své nápady, optimalizovat workflow a spolupracovat se zákazníky a kolegy prostřednictvím standardně používaného souborového formátu DWG. AutoCAD LT 2011 dále zvyšuje produktivitu díky novým nástrojům a příkazům, jež poskytují flexibilitu a kontrolu nad vzhledem výkresů, takže umožňují zvládnout každodenní úkoly mnohem účinněji. Produkt je kompatibilní s Windows 7 a také s Windows Vista a XP.

Slevy pro všechny nové licence AutoCAD LT lze uplatnit na adrese: http://www.autodeskrebate.com/autocadlt.Na těchto stránkách je také možné získat kompletní informace o smluvních podmínkách a náležitostech slevové akce.

Pro další tiskové informace prosím navštivte:

http://www.autodesk.cz/adsk/servlet/index?siteID=551663&id=9266023

O společnosti Autodesk

Autodesk, Inc. je světový lídr v oblasti 3D návrhového, technického a animačního softwaru pro výrobu, stavebnictví, média a zábavu. Software od Autodesku pro návrh, vizualizaci a simulaci svých nápadů využívají zákazníci z odvětví strojírenství a výroby, architektury, stavebnictví, médií a zábavy – včetně 15 posledních vítězů filmových Oscarů (Academy Award) za nejlepší vizuální efekty. Od uvedení aplikace AutoCAD v roce 1982 nabízí Autodesk nejširší portfolio moderních softwarových aplikací pro globální trh. Další informace o společnosti Autodesk najdete na webu www.autodesk.cz.

Autodesk a AutoCAD jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Autodesk, Inc., ve Spojených státech a některých dalších zemích. Academy Award je registrovaná ochranná známka Akademie filmových umění a věd. Všechny ostatní názvy značek, produktů nebo ochranných známek náleží příslušným majitelům. Společnost Autodesk si vyhrazuje právo kdykoli bez upozornění pozměnit nabídku, specifikace a ceny svých produktů a služeb a nezodpovídá za typografické nebo grafické chyby, které se mohou v tomto dokumentu vyskytnout.

© 2010 Autodesk, Inc. Všechna práva vyhrazena.

Komentáře