Peking, Čína – GstarCAD, přední poskytovatel 2D/3D CAD software a nedávný vítěz ceny WIPO oznámil uvedení GstarCAD verze 2011. Výkonné, ale intuitivní řešení pro počítačový design bylo vylepšeno, aby poskytovalo kompatibilitu s Windows XP, Vista, Windows 7 a AutoCAD a zajistilo uživatelům zvýšenou produktivitu.

GstarCAD je založen na technologii IntelliCAD a byl vyvinut k vytváření rychlých náčrtů a designu. Tato softwarová platforma nabízí svým uživatelům ucelené řešení umožňující snížení nákladů a zvýšení produktivity a pomáhá designérům co nejlépe využít čas. Ke zvýšení spokojenosti uživatelů vývojáři rozšířili poslední verzi přidáním plné kompatibility s Windows XP, Vista, Windows 7, AutoCAD od R2.5 do 2010, a dalšími aplikacemi pro AutoCAD.

Nová verze nabízí množství nových funkcí včetně transformace z 3D modelů do 2D výkresů, porovnání výkresů, textové pole a další. GstarCAD 2011 se chlubí také novým sofistikovaným a pohodlným uživatelským rozhraním, tzv. Ribbon menu, poskytujícím snadnější a rychlejší přístup ke svým početným funkcím.

Úspěchy GstarCAD na poli používání a ochrany duševního vlastnictví nyní byly uznány Světovou organizací duševního vlastnictví (WIPO). Na slavnostním předávání cen WIPO, které se konalo během třetího mezinárodního veletrhu autorských práv v Číně, obdržela společnost Cenu za využití za svou dlouhodobou propagaci ochrany autorských práv na software.

(Zdroj: Gs-soft.sk)

Komentáře