Firma Technodat, CAE-systémy zve všechny zájemce o seznámení s novinkami v produktové řadě PLM řešení V6 od Dassault Systèmes ke svojí expozici na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.

(Zdroj: Tisková zpráva)

Navštivte stánek Technodat na MSV 2011 v Brně ve dnech 3. až 7. října 2011

Technodat, tradiční účastník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, si Vás dovoluje pozvat k návštěvě své letošní expozice, umístěné na stejném místě jako v minulých letech, tedy v pavilonu „P“, číslo stánku 001.

Společnost Technodat, CAE – systémy je dlouhodobým lídrem na poli implementace komplexního 3D PLM (Product Lifecycle Management) řešení založeném na portfoliu produktů společnosti Dassault Systèmes a proto si rozhodně nenechte návštěvu naší expozice uniknout.

Hlavním a nosným tématem letošní expozice jsou přínosy nové platformy V6 pro všechna průmyslová odvětví a pro strojírenství zvlášť. Konkrétně při návštěvě našeho stánku Vám v živých ukázkách představíme produkty:

  • ENOVIA Program Management, efektivní řešení pro řízení projektů v reálném čase,
  • ENOVIA Requirements Management, řízení požadavků na výrobek v průběhu jeho celého životního cyklu,
  • 3DVIA Composer, unikátní řešení pro komunikaci ve 3D a pro spolupráci při realizaci zakázky,
  • Draftsight, bezplatný profesionální produkt pro 2D CAD,

a vybrané „Live“ funkce v rámci jednotlivých produktů PLM platformy V6 (CATIA Live Shape, ENOVIA 3DLive, …).

Máte zájem o volnou vstupenku na MSV zdarma?

V případě Vašeho zájmu o osobní návštěvu naší expozice a bližší informace o komplexním řešení PLM vyplňte prosím jednoduchý registrační formulář, na jehož základě Vám rádi zašleme elektronickou verzi voucheru pro vstup na MSV 2011.

REGISTRACE

Komentáře