Ve druhé části našeho seriálu článků věnovaných společnosti Technodat, CAE-systémy vám představíme internetový magazín, který jmenovaná firma pravidelně připravuje pro své zákazníky a příznivce.

Už od roku 1992, kdy zahájil svoji činnost, vydával Technodat při příležitosti MSV v Brně jedenkrát za rok tištěný odborný časopis ZrCADlo. Tento byl před dvěma lety nahrazen moderní elektronickou obdobou, díky níž mohou autoři magazínu pohotověji reagovat na čerstvé aktuality.

Vznikl tedy Technodat PLM e-zin, informační magazín zaměřený na problematiku CAx/PLM, vydávaný krom července jako měsíčník. Jestliže vás jeho obsah zaujal, můžete se i vy přihlásit k jeho bezplatnému odběru prostřednictvím elektronické pošty. Vše, co pro to musíte udělat, je registrace na webu www.technodat.cz/technodat-plm-e-zin, kde najdete také archiv starších vydání.

Strukturu a obsah měsíčníku Technodat PLM e-zin nejlépe posoudíte na ukázce aktuálního dubnového vydání v podobě, v jaké je distribuován do emailových klientů.

Ještě připomínáme, že se blíží termín konání dvoudenního semináře společnosti Technodat. Konference PLM Forum 2011 proběhne ve dnech 8. a 9. června. Registrovat se můžete přímo zde.

technodat-ezin-duben-w600

Komentáře