Firma Technodat si vás dovoluje pozvat na svůj stánek č. 001 v hale P brněnského výstaviště, kde ve dnech 10. až 14. září během Mezinárodního strojírenského veletrhu představí létající kolo F-bike, kompletně navržené v systémech PLM platformy V6.

Originální znění pozvánky:

Technodat, tradiční účastník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, si Vás dovoluje pozvat k návštěvě své letošní expozice, umístěné na stejném místě jako v minulých letech, tedy v pavilonu „P“, číslo stánku 001.

Hlavním a nosným tématem letošní expozice jsou přínosy nové platformy 3DEXPERIENCE pro všechna průmyslová odvětví a pro strojírenství zvlášť.

Společnost Technodat, CAE – systémy, je dlouhodobým lídrem na poli implementace komplexního 3D PLM (Product Lifecycle Management) řešení založeném na portfoliu produktů společnosti Dassault Systèmes a proto si rozhodně nenechte návštěvu naší expozice uniknout.

Máte zájem o volnou vstupenku na MSV zdarma?

V případě Vašeho zájmu o osobní návštěvu naší expozice a bližší informace o komplexním řešení PLM vyplňte prosím jednoduchý registrační formulář, na jehož základě Vám rádi zašleme elektronickou verzi voucheru pro vstup na MSV 2012.

1 Comment

Komentáře