Technodat: Na MSV uvidíte létající kolo F-bike

Firma Technodat si vás dovoluje pozvat na svůj stánek č. 001 v hale P brněnského výstaviště, kde ve dnech 10. až 14. září během Mezinárodního strojírenského veletrhu představí létající kolo F-bike, kompletně navržené v systémech PLM platformy V6.

Originální znění pozvánky:

Technodat, tradiční účastník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, si Vás dovoluje pozvat k návštěvě své letošní expozice, umístěné na stejném místě jako v minulých letech, tedy v pavilonu „P“, číslo stánku 001.

Hlavním a nosným tématem letošní expozice jsou přínosy nové platformy 3DEXPERIENCE pro všechna průmyslová odvětví a pro strojírenství zvlášť.

Společnost Technodat, CAE – systémy, je dlouhodobým lídrem na poli implementace komplexního 3D PLM (Product Lifecycle Management) řešení založeném na portfoliu produktů společnosti Dassault Systèmes a proto si rozhodně nenechte návštěvu naší expozice uniknout.

Máte zájem o volnou vstupenku na MSV zdarma?

V případě Vašeho zájmu o osobní návštěvu naší expozice a bližší informace o komplexním řešení PLM vyplňte prosím jednoduchý registrační formulář, na jehož základě Vám rádi zašleme elektronickou verzi voucheru pro vstup na MSV 2012.

Sdílejte tento článek

One Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *