Významný dodavatel strojních zařízení pro gumárenský a obranný průmysl, slovenský podnik Konštrukta-Industry, pokračuje v dlouholeté spolupráci s firmou Technodat, s jejíž pomocí v horizontu dvou let nasadí novou generaci PLM řešení V6 od společnosti Dassault Systèmes.

(Zdroj: Technodat)

KONŠTRUKTA-Industry, a. s. Trenčín rozhodla o implementaci platformy V6

Firmy KONŠTRUKTA-Industry, a.s. a Technodat, CAE-systémy, s.r.o. podepsaly dne 23. prosince 2011 soubor smluv, které řeší další rozvoj 3D/PLM řešení a transformaci obchodních procesů v KONŠTRUKTA-Industry, a.s. Podepsané smlouvy rozšiřují spolupráci mezi oběma firmami započatou v roce 2005.

Základem podepsaných smluv je sjednocení 3D nástrojů v KONŠTRUKTA-Industry, a.s. a implementace nové generace řešení PLM 2.0 na platformě V6 od francouzské firmy Dassault Systèmes. Implementace 3D/PLM řešení, zaškolení a podpora zákazníka jsou zajišťované firmou Technodat. Významná transformace podnikových obchodních a PLM procesů a přechod na platformu V6 jsou rozvrženy do nejbližších dvou let. Technodat, jakožto generální dodavatel řešení, má plnou podporou firmy Dassault Systèmes.

Firma KONŠTRUKTA-Industry, a.s. se sídlem v Trenčíně je významný dodavatel strojních zařízení především pro gumárenský a obranný průmysl, s významnými exportními aktivitami.

Firma Technodat, CAE-systémy, s.r.o. patří mezi vedoucí dodavatele 3D/PLM řešení s širokým regionálním pokrytím v České republice a na Slovensku. Nabízené 3D/PLM řešení stojí na platformě V6 od firmy Dassault Systèmes, v případě řešení pro KONŠTRUKTA-Industry, a.s. pak především na softwarových produktech CATIA V6, ENOVIA V6 a 3DVIA.

 

 

Komentáře