Pokročilé nástroje pro správu a integraci dat, vylepšené funkce webového klienta Active Workspace, nástroj ALM-PLM a další novinky zahrnula společnost Siemens PLM Software do nové verze PLM řešení Teamcenter 11.

Nová vylepšení, nastavení a funkce umožňují lépe a rychleji spravovat životní cyklus výrobku a mají pomoci i ke zvýšení produktivity výroby. Ve verzi Teamcenter 11 se objevil nový modul pro spolupráci s dodavateli, modul pro řízení shody a integrováno bylo ECAD řešení, které je nakonfigurováno pro Teamcenter Rapid Start. Předem nastavené funkce dovolují rychleji vytvořit afektivní plány pro funkční prostředí PDM s minimálními náklady.

Spravovat data můžete na velkoformátových dotykových obrazovkách. Foto: Youtube
Spravovat data můžete na velkoformátových dotykových obrazovkách. Foto: Youtube

Integrace ALM-PLM usnadňuje zákazníkům objektivní a přehledné navrhování a správu, včetně mechanických částí a elektrických obvodů (řešení MCAD a ECAD). Active Workspace rozšířil PLM o intuitivní, vizuální a personalizované prostředí s okamžitým přístupem k informacím.

Teamcenter 11 je řešení pro malé a střední podniky, které k navrhování výrobků používají správu dat PDM a k řízení životního cyklu výrobku PLM. Aktuální verze je již dostupná.

Komentáře