Software Autodesk Inventor Publisher vám může pomoci vyhrát zakázku od velké automobilky. Chcete vědět, jak? Podívejte se na internetový seminář pořádaný pod záštitou webu AutodeskClub.cz. Jeden z jeho účastníků navíc vyhraje Amazon Kindle 3.

Každý, kdo se kdy účastnil jednání s některou automobilkou v úmyslu získat od ní zakázku na vývoj součástí, ví, jak je tato procedura náročná. Všichni dodavatelé si jsou velmi podobní. Nabízená kvalita, termíny dodání ani ceny se příliš neliší. Velmi důležitá je proto jakákoliv konkurenční výhoda, která vám pomůže nad ostatními vyniknout.

Správný software je konkurenční výhoda

Účinnou konkurenční výhodou, která může rozhodnout o vašem úspěchu v takovém výběrovém řízení, je software Autodesk Inventor Publisher.

Automobilky poskytují data nejčastěji jako 3D modely ve formátech Catia nebo Pro/Engineer. Úkolem konstruktérů je vzít daný konstrukční celek, přizpůsobit jej a případně k němu navrhnout příslušné výrobky, které jsou následně dodány zpět zadavateli.

Strojírenský 3D CAD systém Autodesk Inventor dokáže s takovými daty pracovat – umí je načíst, s pomocí technologie Fusion upravit a pak znovu uložit ve formátu Catia nebo Pro/Engineer. Právě tato schopnost je pro úspěch ve výběrovém řízení vypsaném automobilkou zcela zásadní. Také proto ji naplňují beze zbytku všichni, kdo se o získání takových zakázek ucházejí.

Vyniknout tedy musíte jinak. Například způsobem komunikace na takové úrovni, jakou nedokáže poskytnout nikdo jiný. V tom pomůže speciální program Autodesk Inventor Publisher, který slouží k vytváření doprovodné technické dokumentace, návodů, katalogů a pracovních postupů.

Působivé a přitom úsporné řešení

Zatímco kvalitně zpracovaná data v požadovaném formátu dokáže poskytnout každý seriózní účastník výběrového řízení, vy můžete ostatní zastínit nástrojem pro působivou a funkční prezentaci těchto dat, který navíc obsáhne i názorné předvedení způsobu montáže či demontáže ve formě videí a animací.

Takto lze v určité fázi dokonce zcela nahradit drahý fyzický prototyp za prototyp digitální a navíc ušetřit práci konstruktérům, protože s programem Autodesk Inventor Publisher dokážou produktivně pracovat i netechničtí pracovníci, například zaměstnanci v oddělení marketingu.

Příznivá pořizovací cena, jednoduchá ovladatelnost a především efektní konkurenční výhoda jsou hlavní důvody, proč by vás měl Autodesk Inventor Publisher zajímat.

Chcete vědět víc? Pak si určitě nenechte ujít náš bezplatný internetový seminář, který proběhne 18.října. Na seminář se zaregistrujte zde.

Vyhrajte čtečku Kindle nebo triko z limitované edice Autodesk

Přihlaste se na internetový seminář, odpovězte správně na otázku a čtečka Kindle může být vaše. Tato soutěž bude mít několik samostatných kol a bude probíhat do konce roku. V každém kole budou ze správných odpovědí vylosováni tři výherci.

Hlavní výhrou je čtečka elektronických knih Amazon Kindle 3 se 6″ displejem. Další dvě výhry jsou trička United nation of creativity.

Bližší informace o soutěži najdete na webu www.autodeskclub.cz/soutez.

Komentáře