Společnost Dassault Systémes oznámila změnu pracovního postu Jeffa Raye, který počátkem ledna povýšil na nově vytvořenou pozici jako „výkonný vice prezident pro geografické operace“. Na uvolněné místo CEO firmy SolidWorks po něm nastupuje Bertrand Sicot.

Jeff Ray nastoupil do SolidWorksu v roce 2003 a o čtyři roky později byl povýšen na ředitele společnosti (CEO). Pro jeho kariéru pod hlavičkou této značky bylo od počátku příznačné sbližování se s mateřskou firmou Dassault Systèmes, která SolidWorks vlastní od roku 1997, ačkoliv až do nástupu Raye obě vystupovaly striktně odděleně.

Bernard Charlès, prezident a CEO francouzské Dassault Systèmes, povýšení Jeffa Raye odůvodnil potřebou posílení globálních tržeb prostřednictvím úspěšné integrace služeb a podpory zákazníkům ve více než osmdesáti zemích, s čímž má Ray bohaté zkušenosti právě díky SolidWorksu.

Zleva: Jeff Ray, Bertrand Sicot
(foto: DS SolidWorks)

Uvolněné místo po Jeffu Rayovi obsazuje Bertrand Sicot, který v SolidWorksu začínal v roce 1997 jako obchodní manažer pro Evropu. V letech 2004 až 2007 byla jeho pravomoc rozšířena o oblast USA a od roku 2007 měl na starosti celosvětové obchody.

(Zdroj: Dassault Systèmes)

Komentáře