Zájemci o moderní obráběcí technologie mohou ze stánku společnosti SolidCAM CZ odejít s příjemným dárkem v podobě šachového koně obrobeného na stroji Hermle.

(Zdroj: Tisková zpráva)

Vyhrajte zdarma exkluzivního šachového koně SolidCAM. Jak na to? Je to jednoduché. Navštivte na Mezinárodním strojírenském veletrhu společný stánek SolidCAM a Hermle AG v pavilónu P, číslo 006 a 060A. Stačí vhodit vizitku či kontaktní lístek do připraveného boxu. Denně budou vylosováni výherci tří šachových koníků, obrobených v pěti souvislých osách, za použití SolidCAM.

Exkluzivní výhry SolidCAM

Denně čekají na své výherce tři šachové figurky koně, obrobené v pěti souvislých osách v SolidCAM, na stroji Hermle. Dále si výherci odnesou vysokokapacitní flash paměti. Výhry budou předány vítězům každý den po 16. hodině, nebo zaslány poštou na uvedený kontakt.

Praktická ukázka obrábění na MSV

Přímo v rámci společné expozice SolidCAM a Hermle AG si budou moci návštěvníci prohlédnout náročnou ukázku pětiosého dynamického frézování na frézovacím centru Hermle C 42. Frézovat se bude speciální brzdový třmen, určený pro závodní automobily.

Přečtěte si více o praktické ukázce frézování na MSV v Brně >>

 

Komentáře