Program eDrawings Professional 8.0 for Solid Edge usnadňuje sdílení a zobrazování 2D a 3D designových dat vyvíjeného produktu prostřednictvím emailu.

Nová verze je kompatibilní se systémem Solid Edge ST3. Nad to nabízí několik vylepšení, jako například možnost pohybu či rotace komponent kolem/podél  osy, nebo hledání či filtrování názvů ze stromu historie.

S eDrawings můžete přes email sdílet data komprimovaná až o 95 % a zároveň sdílet a přijímat zpětnou vazbu k sdílenému designu s neomezeným počtem uživatelů. S touto aplikací je také možné měřit v dílech, sestavách i výkresech. Je také možné skrýt, posunout či ukázat různé použité komponenty pro lepší pochopení struktury sestavy. Můžete také přímo do výkresu vkládat razítko a přidávat ochranné prvky jako heslo, případně zamknout citlivé informace v návrhu.

Tento nástroj můžete vyzkoušet zdarma v patnáctidenní verzi, která je k dispozici na webu společnosti Geometric Ltd. Dostupné jsou též varianty pro systémy Pro/Engineer, Catia V5, NX, Autodesk Inventor, Google SketchUp, podporující i formáty STEP, IGES, STL, OBJ, Rhino, DGN, DWG a DXF.

(Zdroj: Geometric)

Komentáře