Firma Siemens PLM Software pořádá ve dnech 17. až 19. října mezinárodní setkání PLM Connection Europe 2011, kde představí nejnovější verze svých řešení NX, Teamcenter a Tecnomatix.

(Zdroj: Tisková zpráva)

Siemens PLM Software představí na setkání uživatelů PLM Connection Europe 2011 novou dimenzi inovací

Linz, Rakousko, 17.–19. října 2011 – PLM Connection Europe 2011 představí nejnovější verze řešení NX, Teamcenter a Tecnomatix. Třídenní konference poskytne uživatelům Siemens PLM Software z více než 25 zemí Evropy možnost osobního setkání, výměny nejlepších praktik a rad, jak vyrábět lepší produkty a dobře se rozhodovat v rozšířeném procesu vývoje výrobku.

Kromě diskuzí nad aktuálními tématy z oblasti výroby a podnikání čekají návštěvníky také informace o novinkách z portfolia Siemens PLM Software, a to včetně:

  • náhledu nadcházejících verzí NX, vlajkové lodi vývoje produktů pro digitální design, analýzu a výrobu (CAD/CAM/CAE); a Tecnomatix, v podstatě světového standardu pro digitální výrobu,
  • aktuálního stavu vize High-Definition PLM (HD-PLM),
  • průlomových technických nástrojů Teamcenter, NX a Tecnomatix,
  • odpovědí odborníků a zákazníků na to, jak zlepšit flexibilitu a výkon hlubšími znalostmi a optimalizací PLM strategií.

Kromě uvedeného uslyší publikum také o reálných situacích z různých průmyslových odvětví, jako je letectví a obrana, automobilový průmysl, energetika a výroba.

„Letošní konference PLM Connection Europe zaznamenává rekordní počet již předběžně registrovaných návštěvníků a zahrnuje výrazně rozšířený program konferenčního workshopu, hodnocení setkání, volné tréninky a mnoho dalších atrakcí. Tento rok se opravdu těšíme na skvělé diskuze.” říká Neil Dunsmuir, Vice President Marketing EMEA pro Siemens PLM Software.

Program konference naleznete zde.

Komentáře