PLM systém Teamcenter byl podroben zátěžovým testům na databázi Microsoft SQL Server s využitím hardwaru od HP a Intelu, při kterých byla simulována souběžná práce pěti tisíc uživatelů.

Testována byla aplikace Teamcenter 8.3 na databázi SQL Server 2008 R2 a na operačním systému Windows Server 2008 R2, běžící na serverech HP ProLiant DL580 G7 s procesory Intel Xeon X7560. Testy prokázaly, že je systém Teamcenter schopen podporovat skutečně rozsáhlé implementace a jako takový je způsobilý k nasazení do firem všech velikostí.

(Zdroj: Tisková zpráva)

 

ZÁTĚŽOVÉ TESTY APLIKACE TEAMCENTER POTVRDILY POUŽITÍ  MICROSOFT SQL SERVERU JAKO DATABÁZE  VHODNÉ PRO PLM

Vynikající výkon Teamcenter při simulaci s 5 000 uživateli.

PLANO, Texas, 22. září, 2011 – Siemens PLM Software, obchodní jednotka Siemens Industry Automation Division a jeden z hlavních světových dodavatelů softwaru a služeb pro řízení životního cyklu výrobků (PLM), dnes zveřejnil své vynikající výsledky v zátěžových testech Teamcenter® software na databázi Microsoft SQL Server 2008 R2 a v operačním systému Windows Server 2008 R2. Při testech se simulovalo současně 5 000 uživatelských relací, což je mnohonásobně větší počet potenciálních uživatelů, než je v reálných podmínkách obvyklé. Výsledky testů, prováděných ve spolupráci s firmou Microsoft a s podporou HP a Intel, prokazují plnou způsobilost databáze Microsoft SQL Server pro PLM.

„Tyto výsledky jsou jen dalším důkazem, že kombinace Teamcenter a technologie Microsoft je vynikající volbou pro firmy všech velikostí, které požadují vysoký výkon PLM systému s nízkými náklady,” řekl Steve Bashada, viceprezident Teamcenter Applications, Siemens PLM Software. „Vzhledem k tomu, že počet testovaných uživatelů byl mnohem vyšší, než bývá v realitě, potvrzují testy, že je systém schopen podporovat opravdu rozsáhlé PLM implementace. Děkujeme našim partnerům HP a Intel za poskytnutí hardwaru a technické podpory a samozřejmě společnosti Microsoft za sdílené zkušenosti a týmovou práci při testování.”

Siemens PLM Software a Microsoft nesli při zajištění a provádění výkonnostních testů stejnou zodpovědnost a pro účely testování použili svůj nejnovější software. Testována byla aplikace Teamcenter 8.3 na databázi SQL Server 2008 R2 a na platformě OS Windows Server 2008 R2. Pomocí serverů HP ProLiant DL580 G7 a procesorů Intel Xeon X7560 byla simulována standardní testovací PLM metodologie současně pro 5 000 uživatelů.

„Díky stabilnímu partnerství a úzké spolupráci se Siemens PLM Software jsme mohli  doladit naše technologie a poskytnout podnikům srozumitelný a snadno dostupný PLM systém,” komentuje Sanjay Ravi, ředitel Worldwide Discrete Manufacturing Industry, Microsoft Corp. „Naše výsledná integrovaná nabídka umožní zákazníkům maximální výtěžek z jejich investic do PLM, a to zejména rozšířením PLM na každý počítač, odstraněním bariér a zjednodušením celé IT infrastruktury.”

O Siemens PLM Software

Siemens PLM Software, obchodní jednotka divize Siemens Industry Automation, je předním světovým dodavatelem softwaru a služeb v oblasti PLM s 6,7 miliony licencí a 69 500 zákazníky po celém světě. Vedení společnosti Siemens PLM Software v Plano v Texasu spolupracuje s řadou firem při přípravě otevřených řešení, která jim umožňují přeměnu více nápadů do úspěšných výrobků. Více informací o produktech a službách Siemens PLM Software naleznete na webové adrese www.siemens.com/plm.

O Siemens Industry Automation Division

Divize Siemens Industry Automation (Norimberk, Německo) je celosvětovým lídrem v oblasti automatizovaných systémů, ovládacích prvků a průmyslového softwaru. Portfolio společnosti sahá od standardních produktů pro výrobní a zpracující odvětví až po řešení pro celá průmyslová odvětví, včetně automatizace automobilové výroby nebo chemiček. Jakožto přední světový dodavatel softwaru divize Industry Automation optimalizuje celý hodnotový řetězec dodavatelů – od projektování produktů přes vývoj po samotnou výrobu a široké spektrum služeb v oblasti údržby. Společnost zaměstnává zhruba 33 000 zaměstnanců po celém světě (údaj k 30. září) a ve fiskálním roce 2010 vykázala příjmy ve výši 6,2 miliardy euro. www.siemens.de/industryautomation

Komentáře