Čerstvá novinka ve výbavě PLM systému Teamcenter pomůže uživatelům tohoto softwaru udržovat pořádek ve velkém množství informací, které musejí zpracovávat a vytěžit maximum z jejich obsahové hodnoty.

(Zdroj: Tisková zpráva)

AKTIVNÍ PRACOVNÍ PLOCHA POMÁHÁ DĚLAT LEPŠÍ ROZHODNUTÍ

Vizualizace a intuitivní ovládací prvky zlepšují přístup k 3D informacím, a pomáhají dělat správná rozhodnutí a dokonalejší produkty.

PLANO, Texas, 3.dubna 2012 – Siemens PLM Software, obchodní jednotka společnosti Siemens Industry Automation Division, vedoucí světový poskytovatel PLM softwaru a služeb dnes představil nový produkt v portfoliu Teamcenter software nazvaný Aktivní pracovní plocha. Intuitivnost, vizualizace a uživatelsky přívětivé rozhraní umožňující přístup k 3D informacím, což výrazně zvyšuje hodnotu PLM systémů. Aktivní pracovní plocha je dalším důležitým krokem směrem k realizování vize High-Definition PLM (HD-PLM), která vznikla s úmyslem dělat informovanější rozhodnutí efektivněji a odpovědněji (odkaz na TZ).

V dnešní době mají společnosti obrovské množství informací, které získávají v průběhu celého životního cyklu výrobku, a které jim v současnosti leží ladem. Tyto informace jsou navíc ve většině případů roztroušeny na různých místech a v oddělených databázích, a přitom mohou být použity při dalším rozhodování. Vyhledávání těchto informací a porozumění jim, je obtížné, časově náročné a nakonec i drahé. Aktivní pracovní plocha společně s dalšími Siemens PLM softwarovými technologiemi nabízí efektivní řešení. Všechny informace sdružuje do okamžitě dostupných vizuálních prezentací, které umožňují lépe informacím porozumět a tudíž dělat lepší rozhodnutí, která nastartují proces inovací.

“Všechny firmy i jednotlivci čelí výzvě, jak vyřešit informační přetížení v důsledku zvyšující se rychlosti generování informací a neustále narůstajícímu objemu dat pocházejících z různých zdrojů,” řekl Chuck Grindstaff, CEO, Siemens PLM Software. Aktivní pracovní plocha pomáhá společnostem tuto výzvu zvládnout a výrazně zlepšuje rozhodování tím, že sníží složitost a zároveň poskytne komplexní prezentaci PLM informací, která je dostupná pro všechny uživatele. V rámci budování naší HD-PLM vize zvyšuje Aktivní pracovní plocha schopnost naší PLM sady poskytnout informace okamžitě těm správným lidem, na správném místě a ve správném kontextu, čímž podpoří okamžité a chytré rozhodování.

Složitost produktu obracíme v konkurenční výhodu

S tím, jak složitost produktů neustále narůstá, narůstá i velikost PLM systémů, které podporují návrh, vývoj a výrobu takových produktů, aby se dokázaly vypořádat s narůstajícím objemem dat, funkcí a uživatelů. Vizualizace informací je pro jejich pochopení klíčová, a nezáleží na tom, zda je tato informace textová, nebo je to síťový diagram souvisejících položek, nebo komplexní 3D návrh produktu. Aktivní pracovní plocha nabízí snadno použitelné nástroje pro vizualizaci a navigaci informace. Jakmile je správná informace nalezena, je jednoduché ji uložit nebo sdílet s ostatními.

“Neustálé zvyšování složitosti výrobků vytváří potřebu mít silnou multidisciplinární platformu pro podporu rozhodování, která usnadní výměnu informací, zjednoduší spolupráci a udělá ji jednodušší, intuitivní a efektivní,“ říká Joe Barkai, Practice Director, Product Lifecycle Strategies, IDC Manufacturing Insights. „Dynamický systém pro podporu rozhodování, jako je Aktivní pracovní plocha, vytváří bohatý technický a obchodní kontext, který umožňuje chytré a zasvěcené rozhodování.“

Aktivní pracovní plocha je škálovatelná a zvládne všechny typy a velikosti PLM prostředí, od stovek po miliony jednotek informací, od masivního sbírání dokumentů po složitou 3D geometrii. Aktivní pracovní plocha pomůže změnit tuto složitost v konkurenční výhodu. Díky filtrační schopnosti poskytuje okamžité výsledky, což umožňuje rychlé, výkonné 3D vizualizace dat a jejich spojení s příslušnými informacemi. Uživatelé tak mají přístup ke všemu, co potřebují k správnému rozhodování.

Efektivní spolupráce je nedílnou součástí systému – nabízí pomoc uživatelům při hledání těch členů týmu, kteří potřebují být zapojeni do daného úkolu nebo rozhodnutí. Aktivní pracovní plocha zjednodušuje proces sdílení dat potřebných k rozhodnutí tak, že mohou být znovu použity pro podobné úkoly v budoucnu na základě osvědčených postupů.

O Aktivní pracovní ploše

Aktivní pracovní plocha je persovalizované prostředí pro přístup k celému PLM ekosystému, který poskytuje všem PLM uživatelům správné informace ve správný čas, aby mohli přijímat správná rozhodnutí. Aktivní pracovní plocha nabízí vysoce výkonné vyhledávání a vizualizaci, jednoduché, ale výkonné nástroje pro spolupráci a převratné uživatelské rozhraní.

O Siemens PLM Software

Siemens PLM Software je obchodní jednotka Siemens Industry Automation Division a jeden z hlavních světových dodavatelů softwaru a služeb pro řízení životního cyklu výrobků (PLM) se 7 miliony licencovanými pracovišti a více než 71,000 zákazníky po celém světě. Sídlí v texaském Planu a spolupracuje s dalšími společnostmi, jimž dodává otevřená řešení, která pomáhají přetvářet nápady v úspěšné produkty. Pro více informací o produktech a službách Siemens PLM Software navštivte www.siemens.cz/plm.

O Siemens Industry Automation Division

Divize Siemens Industry Automation (Norimberk, Německo) podporuje pomocí jedinečné kombinace automatizační technologie, průmyslové regulační technologie a průmyslového softwaru celý řetězec svých průmyslových zákazníků – od vytváření designu až po produkci a služby. Díky těmto softwarovým řešením dokáže divize zkrátit dobu uvedení produktu na trh až o 50 procent. Divize Industry Automation se skládá z pěti obchodních jednotek: průmyslové automatizační systémy, ovládací součásti a systémové inženýrství, senzory a komunikace, Siemens PLM Software a vodní technologie. Pro více informací navštivte www.siemens.com/industryautomation

 

 

Komentáře