Tisknete CAD výkresy nebo mapy? Máte na starosti firemní reprocentrum? Chcete sdílet CAD výkresy přes web? Pak právě vás by mohla zajímat předváděcí akce nových tiskáren HP v podání firmy CAD Studio.

Rychlejší a cenově dostupný tisk, bezobslužný provoz, intuitivnost a jednoduchost ovládání, podstatné usnadnění vzdálené komunikace prostřednictvím web technologie HP ePrint&Share, tisk odkudkoliv, včetně mobilních zařízení, cloud nástroje – to jsou hlavní letošní novinky v portfoliu produktů HP Designjet.

Nový plotr HP Designjet T7100 pracuje rychlostí LED tisku při minimálních celkových nákladech. Poskytuje snadno ovladatelné tiskové operace využívající technologie nové generace. Přizpůsobí se každé tiskové úloze. Nabízí inteligentní zavádění a přepínání až 3 rolí délky až 200m. S tiskovou utilitou Instant Printing Pro už nikdy nevytisknete chybný formát či orientaci výkresu – můžete se spolehnout, že výtisk bude vypadat přesně tak jako v náhledu stránky.

T7100 je extrémně rychlá – vytisknout formát A1 trvá jen 15,5 s (165 formátů A1/hod.). Šestibarevný tiskový systém tiskne s minimální tloušťkou čáry 0,02mm. Přesvědčivý tisk rendrovaných obrázků s věrnou černou a neutrální šedivou využívá tři typy černého inkoustu. Výhodou plotru je i flexibilní konfigurace, snadná integrace do IT infrastruktury a volitelný Postscript upgrade. Připojením volitelného scanneru HP vzniká digitální kopírka. Volitelná odkládačka výkresů umožní bezobslužný tisk většího množství výkresů přes noc.

Kopírka/plotr HP Designjet T2300e mfp je určen pro architekty, inženýry a konstruktéry, pro jejich pracoviště, konstrukční kanceláře a stavby. Jde o první „web-ready“ velkoformátovou tiskárnu integrovanou se skenerem. Přímo z jejího dotykového panelu můžete využívat internetové funkce pro snadné sdílení výkresů. Pro tisk na plotru už není potřeba instalovat ovladače.

T2300 je dodáván s aplikací AutoCAD Raster Design, takže zpracování a vektorizace oskenovaných výkresů v AutoCADu se podstatně zjednoduší. Tisknout můžete i z USB disku. T2300e má nízké náklady na tisk, tiskne z dvourole rychlostí A1 za 1 min a 20 s (v CAD Fast režimu jen za 28 s), v kvalitě 2400 × 1200 dpi. To vše za překvapivě nízkou cenu cca 192 000 Kč.

Akce se koná 24. února 2011 v Democentru HP, Malešická 2178/20, Praha 3 od 9:00 hod. Další informace a přihlašovací formulář naleznete zde.

(Zdroj: CAD Studio)

Komentáře