Již dvanáctý ročník tradiční konference se letos uskuteční 23. září 2015 v brněnském hotelu Avanti, bezplatná registrace již běží. Kromě zajímavých informací a novinek setkání opět přinese možnost výměny praktických zkušeností s kolegy ze strojírenských oborů.

Letošní konference – opět pod taktovkou CAD Studia, s Autodeskem a Intelem coby hlavními partnery a s mediálním partnerství našich redakcí Průmysl.cz, Konstruktér a 3D-tisk.cz – je zaměřena na oblast digitálního prototypování ve strojírenství. Jednodenní akce nabídne přednášky k aktuálním tématům a trendům, workshopy a školení cílená na efektivní využívání moderních softwarových řešení v praxi. Diskuse se zaměří na téma opětovného rozvoje českého průmyslu za přispění moderní CAD technologií.

1-cadforum-2015-brno-avanti-prihlaska-konference-Autodesk-CAD-Studio-Konstrukter
Již dvanáctým rokem CADfórum láká konstruktéry i manažery z oblastí strojírenství a výroby. Foto: CAD Studio

Prostor dostanou i hardwarové a softwarové novinky a ukázky řešení konkrétních úkolů při práci s CAD/CAM/CAE a PDM/PLM systémy, při kterých se účastníkům budou věnovat odborníci z řad partnerů konference.

Registrace již byla spuštěna, přihlásit se můžete prostřednictvím elektronické přihlášky. Detaily, včetně programu, naleznete na stránce CADfórum 2015.

Jednodenní akce nabídne přednášky, workshopy a školení nad aktuálními tématy, cílenými na efektivní využívání moderních softwarových řešení v praxi. Foto: CAD Studio Jan Homola vzbudil se svou přednáškou o aditivní výrobě na minulém ročníku velký ohlas. Foto: CAD Studio
Jan Homola vzbudil se svou přednáškou o aditivní výrobě na minulém ročníku CADfóra velký ohlas. Foto: CAD Studio

Komentáře