Čínský trh patří k těm nejrychleji rostoucím na celém světě. Aplikacím pro podporu navrhování se zde daří velmi dobře – firmě PTC zde v současnosti patří více než čtvrtina investic vkládaných do produktů označovaných jako cPDM.

(Zdroj: Tisková zpráva)

PTC je číslo 1 v Číně. Již po druhé za sebou.

CIMdata 2011 China PLM Market Analysis Report vyhlásila PTC na prvním místě v tržbách realizovaných v PLM, cPDM a MCAD-DF.

Společnost PTC, The Product Development Company, oznámila, že po druhé za sebou byla vyhlášena vedoucím dodavatelem PLM řešení na čínském trhu z pohledu realizovaných tržeb. Vyplývá to ze zprávy, kterou vydala přední nezávislá PLM konzultační a výzkumná společnost CIMdata. Celé detailní hodnocení na základě hloubkové analýzy je k dispozici ve zprávě CIMdata 2011 China PLM Market Analysis Report.

Zpráva dále uvádí, že společnost PTC jako přední PLM dodavatel v Číně realizovala v oblasti PLM přímé tržby přesahující 70 mil. USD a získala největší podíl (25,5%) na celkových tržbách v tzv. Collaborative Product Definition Management (cPDM).

„Úspěch PTC na čínském trhu odráží sílu jeho PLM řešení a všeobecné přijetí na jednom z nejrychleji rostoucích trhů na světě,“ prohlásil Peter Bilello, Prezident CIMdata. „PTC má silnou pozici v oblasti letecké výroby a High-tech, získala několik významných kontraktů ve velkých leteckých projektech a v dalších klíčových oborech.“

„Je potěšitelné být po druhé za sebou označen společností CIMdata jako čínský vedoucí PLM dodavatel,“ řekl Liu Tong Long, senior vice president, PTC, China. „PTC investovala do svého podnikání v Číně řadu let. Je odhodlána poskytovat špičková řešení pro řízení životního cyklu výrobku, která umožní čínským zákazníkům dosahovat úspěchy ve všech vývojových iniciativách.“

O PTC

PTC (The Product Development Company), vyvíjí a dodává pro vývoj výrobků softwarová řešení Creo, Windchill, Mathcad a Arbortext, která napomáhají výrobním podnikům naplňovat obchodní strategie a optimalizovat vnitřní procesy. Použitím pevně integrovaného CAD a PLM řešení mohou výrobní společnosti lépe vytvářet a řídit informace o výrobku napříč celým životním cyklem a dosáhnout tak úspěchu při vývoji výrobků. Více o PTC je k dispozici na www.ptc.com.

Komentáře