Na začátku roku byla uvolněna nová verze GibbsCAMu. Uživatele překvapí vzhledem a novými funkcemi. Pojďme se podívat podrobněji, co vývojové oddělení pro uživatele připravilo.

Hlavní nabídka prostředí GibbsCAMu ve verzi 12 získala zcela nový vzhled. Nový nástroj na vyhledávání příkazu usnadní hledaní příkazů a funkcí. Hledaný výraz lze zaspat do pole s diakritikou nebo bez. Menu nabídek je přestaveno do podoby příkazových tlačítek, které jsou seskupeny podle rozbalovacích menu. Podrobný přehled novinek dále najdete názorně ve videu (česky, 10 minut):

Tip: Pro uživatele GibbsCAMu připravilo české zastoupení semináře zaměřené na nové funkce, které si můžete vyzkoušet živě pod vedením zkušených programátorů. Dvoudenní prezentace se konají v sídle firmy na adrese Dusíkova 19, Praha ve třech termínech:

  • 1. a 2. 2. 2018,
  • 1. a 2. 3. 2018,
  • 5. a 6. 4. 2018.

První den semináře, věnovaný obecnému seznámení s novinkami v GibbsCAM, bude pro zákazníky s platným ročním aktualizačním servisem zdarma a tato nabídka platí pro dva účastníky na jednu licenci GibbsCAM. Druhý den bude zaměřen na podrobnější ukázky práce s novými funkcemi s možností testování na datech zákazníků. Druhý den je zpoplatněný částkou 2 500 korun za osobu. V případě zájmu o školení kontaktujte Jana Valešovou prostřednictvím e-mailu jvalesova@tsupport.cz.

Komentáře