Společnosti CAD Studio a Autodesk pořádají jubilejní 15. ročník konference CADfórum 2018. S podtitulem „Vyrobte a postavte budoucnost“ je tato akce zaměřena na CAD/CAM, BIM a PDM technologie pro Průmysl 4.0 a Stavebnictví 4.0.

Dvoudenní akce je určena pro profesionály v konstrukční i projekční praxi. Konference se uskuteční ve dnech 12. a 13. září 2018 v brněnském hotelu Avanti. První den bude věnována strojírenství, druhý den stavebnictví a BIM.

Populární konference je místem, kde je možná vzájemná výměna informací, zkušeností a navázání nových kontaktů mezi uživateli řešení pro počítačové navrhování ve strojírenství a výrobním průmyslu, ve stavebnictví a využívání BIM technologií.

Letošní ročník bude zaměřený na oblast budoucnosti strojírenské výroby a BIM ve stavebnictví. Na pořádání se podílí společnosti CAD Studio a Autodesk. Dvoudenní akce nabídce přednášky a workshopy nad aktuálními tématy, cílenými na efektivní využívání modernách softwarových řešení v praxi. Diskutovat se bude o moderních trendech a rozvoji českého průmyslu a stavebnictví. Prostor bude věnován i představení novým funkcím a ukázkám případových studií, při kterých uživatelé používají CAD/CAM/CAE a PDM nástroje od Autodesku.

Registrace již běží on-line. Program konference je dostupný na portálu konference.

Zavzpomínejte na tradiční konferenci CADfórum, která letos slaví 15. výročí:

Komentáře