Pozvánka: Autodesk Academia Fórum na VUT v Brně

Blíží se 15. ročník akademického setkání uživatelů a příznivců produktů od Autodesku. Seznamte se s nabitým programem dvoudenní konference i místem konání.

Společnost Computer Agency má připraven pestrý program přednášek a zajímavostí z oblasti navrhování, počítačové podpory programování a BIM. Fórum se uskuteční na akademické půdě VUT v Brně – Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií v Aule profesora Braunera. Dozvíte se mj., jak začít vyučovat Building Information Modeling (BIM) nebo jak využít funkce a nástroje v řešení Autodesk 360 ve výuce. Vizi Autodesku pro vzdělávání v České republice představí Mike Westlake, zástupce pro střední Evropu.

V rámci fóra budete mít příležitost navštívit laboratoře VUT v Brně a regionálního vědecko-výzkumného centra NETME. Zde si můžete prohlédnout, jak funguje virtuální realita, způsoby modelování a výroba studentské formule TU Brno Racing nebo jak se tisknou 3D modely z kovu. Spolupráci škol a firem se zaměřením na odborné vzdělávání představí řešitelé projektu Pospolu.

Podrobný program naleznete na stránce Autodesk Academia Fórum. Registrace probíhá prostřednictvím elektronické přihlášky. Účastnický poplatek činí 350 korun.

20 Comments

  1. 1.99 auto loan Odpovědět

    [url=https://autoloans.us.com/]bad credit auto loans[/url] [url=https://autorefinance.us.org/]auto refinance[/url] [url=https://autofinancing.us.org/]fusion auto finance[/url] [url=https://autoloan.us.org/]auto loan rates[/url] [url=https://carfinance.us.org/]car finance[/url]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *