Blíží se 15. ročník akademického setkání uživatelů a příznivců produktů od Autodesku. Seznamte se s nabitým programem dvoudenní konference i místem konání.

Společnost Computer Agency má připraven pestrý program přednášek a zajímavostí z oblasti navrhování, počítačové podpory programování a BIM. Fórum se uskuteční na akademické půdě VUT v Brně – Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií v Aule profesora Braunera. Dozvíte se mj., jak začít vyučovat Building Information Modeling (BIM) nebo jak využít funkce a nástroje v řešení Autodesk 360 ve výuce. Vizi Autodesku pro vzdělávání v České republice představí Mike Westlake, zástupce pro střední Evropu.

V rámci fóra budete mít příležitost navštívit laboratoře VUT v Brně a regionálního vědecko-výzkumného centra NETME. Zde si můžete prohlédnout, jak funguje virtuální realita, způsoby modelování a výroba studentské formule TU Brno Racing nebo jak se tisknou 3D modely z kovu. Spolupráci škol a firem se zaměřením na odborné vzdělávání představí řešitelé projektu Pospolu.

Podrobný program naleznete na stránce Autodesk Academia Fórum. Registrace probíhá prostřednictvím elektronické přihlášky. Účastnický poplatek činí 350 korun.

Komentáře