Pozvánka: Autodesk Academia Fórum na VUT v Brně

Blíží se 15. ročník akademického setkání uživatelů a příznivců produktů od Autodesku. Seznamte se s nabitým programem dvoudenní konference i místem konání.

Společnost Computer Agency má připraven pestrý program přednášek a zajímavostí z oblasti navrhování, počítačové podpory programování a BIM. Fórum se uskuteční na akademické půdě VUT v Brně – Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií v Aule profesora Braunera. Dozvíte se mj., jak začít vyučovat Building Information Modeling (BIM) nebo jak využít funkce a nástroje v řešení Autodesk 360 ve výuce. Vizi Autodesku pro vzdělávání v České republice představí Mike Westlake, zástupce pro střední Evropu.

V rámci fóra budete mít příležitost navštívit laboratoře VUT v Brně a regionálního vědecko-výzkumného centra NETME. Zde si můžete prohlédnout, jak funguje virtuální realita, způsoby modelování a výroba studentské formule TU Brno Racing nebo jak se tisknou 3D modely z kovu. Spolupráci škol a firem se zaměřením na odborné vzdělávání představí řešitelé projektu Pospolu.

Podrobný program naleznete na stránce Autodesk Academia Fórum. Registrace probíhá prostřednictvím elektronické přihlášky. Účastnický poplatek činí 350 korun.

2 Comments

  1. 1.99 auto loan Odpovědět

    [url=https://autoloans.us.com/]bad credit auto loans[/url] [url=https://autorefinance.us.org/]auto refinance[/url] [url=https://autofinancing.us.org/]fusion auto finance[/url] [url=https://autoloan.us.org/]auto loan rates[/url] [url=https://carfinance.us.org/]car finance[/url]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *