Letošní setkání uživatelů se uskuteční v brněnském hotelu Voroněž. Cílem setkání je představit novinky a aktuality ve světě konstruování v nejoblíbenějším CADu.

Společná sekce prvního dne seznámí účastníky s 10 novými funkcemi v SolidWorksu 2019, jehož vydání je plánováno na podzim (Beta verze k testování je již dostupná). Dále budou uživatelé seznámeni se Solidworks Manage, Solidworks CAM, topologickou optimalizací (SolidWorks Generative Design), správou dat SolidWorks PDM a SolidWorks Exaled.

Druhý den budou představeny další novinky a vylepšení v Solidworksu 2019, tipy a triky a ukázky projektů zpracované v Solidworks Composeru a Solidworks Visualize.

V obou dnech proběhnou tradiční semináře zaměřené na konkrétní oblasti v konstruování, simulacích, správě dat a přípravě CNC výroby v SolidWorks CAM a CAMWorks. Uvedeny budou i novinky v oblastech elektroinstalací SolidWorks Electrical a simulace CNC výroby v řešení Eureka.

Společnost 3E Praha Enginnering pořádá setkání uživatelů ve dnech 11. a 12. září 2018. Časový harmonogram je dostupný on-line. V případě zájmu můžete využít elektronickou přihlášku. Akce je zpoplatněna.

Komentáře