Firma CAD Studio zve čtenáře CAXMIXu k atraktivním on-line přenosům i velké roadshow v šesti českých a slovenských městech.

(Zdroj: Tisková zpráva)

Akciová společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, GIS a PLM řešení ve střední Evropě, přináší nejširší odborné veřejnosti možnost seznámit se s novinkami oblíbených produktů společnosti Autodesk. Od dubna do června se uskuteční řada tzv. webinářů, kde si mohou zájemci prohlédnout novinky on-line. Kdo si rád osahá nejmodernější technologie pro počítačové navrhování osobně a chce poznat jejich možnosti v praxi, může se těšit na květnovou roadshow v Praze, Brně, Ostravě, Pardubicích, Bratislavě i Košicích.

Všem profesionálům z oblastí architektury a stavebnictví, strojírenství a výroby i geoprostorových řešení a facility managementu poskytuje CAD Studio unikátní příležitost, jak se seznámit s nejnovějšími produkty a sadami řešení pro počítačem podporované navrhování a správu dat. Řada Autodesk 2012 přináší na český a slovenský trh nejen vylepšené produkty, ale také několik čerstvých novinek.

„Každý rok vnímáme zájem o novinky v softwarových řešeních Autodesku, které usnadňují každodenní práci profesionálům napříč mnoha obory,“ vysvětluje Čeněk Černý, ředitel akciové společnosti CAD Studio. „Rozhodli jsme se proto, že jim letos – poprvé pod hlavičkou CAD Studia – novinky představíme jak v sérii tematicky zaměřených on-line přenosů, tak i na velké roadshow po Čechách, Moravě i Slovensku. Srdečně zveme nejen stávající uživatele, ale i všechny zájemce o moderní technologie a zástupce odborných médií. Rozhodně se bude na co dívat!“

Tým zkušených specialistů CAD Studia, který se mimo jiné podílí na lokalizaci některých produktů od Autodesku, na roadshow představí i nové velkoformátové tiskárny HP či 3D polohové snímač pro CAD.

Autodesk 2012 – sady oborových řešení přinášejí nové možnosti

Desítky produktů Autodesku řady 2012 – včetně klíčových řešení AutoCAD, Inventor či Revit – byly na český trh uvedeny na konci března. Pokrývají nepřebernou řadu výrobních oborů a technických disciplín. Díky příkladné vzájemné spolupráci umožňují zefektivnit práci od prvotních konceptů přes detailní projekční a konstrukční návrhy až po simulace a analýzy, to vše od zrodu nápadu přes vývoj a výrobu po fungování v praxi a konec životnosti výrobku. Vítanou novinkou jsou ekonomicky zvýhodněné sady pro projektanty a konstruktéry – Autodesk Design Suites 2012. V oblasti GIS přináší řada 2012 zásadní změnu, která zpřístupní funkčnost „velkého“ GIS řešení i pro nasazení v menších firmách – nebo i na jediné pracoviště.

„Každý profesionál, chce-li zůstat na špičce a uspět na vysoce konkurenčním trhu, potřebuje pro svou práci specializované nástroje. Díky novým sadám, tzv. Suites, si může zvolit takovou kombinaci softwaru, která nejlépe odpovídá jeho zaměření. Oproti nákupu jednotlivých produktů může ušetřit až 65 % z pořizovacích nákladů. To je hodně pádný argument i pro české a slovenské firmy,“ doplňuje Vladimír Michl, manažer pro rozvoj společnosti CAD Studio. „Od CAD Studia pak zákazníci dostanou ještě něco navíc – nejen bezkonkurenční služby a řešení v rámci balíčku CS+ zahrnující námi vyvinuté, specializované nástroje a šablony, ale i bohaté zázemí komunity návrhářů okolo portálu CADforum.cz.“


Přehled webinářů (duben až červen 2011):       www.cadstudio.cz/webinare

Kdy a kde navštívit roadshow (květen 2011):    www.cadstudio.cz/roadshow2012

Účast na seminářích je pro všechny zájemce bezplatná, z kapacitních důvodů je třeba se předem registrovat.

Komentáře