Když jsme vloni na českém trhu představovali první vydání odborného magazínu CAXMIX, slibovali jsme, že chceme dělat technické zpravodajství jinak. Způsobem, který dle našich zkušeností koresponduje se soudobými trendy a dokáže zaujmout i čtenáře, kteří jsou vinou svého povolání časově velmi zaneprázdnění. Rok po tomto slibu přicházíme s další novinkou – k psanému slovu na papíře a na webu přidáváme videoreportáže, jako vůbec první médium tohoto typu v České republice.

Způsobů, jak poukázat na zajímavé technologie v průmyslu je spousta, ale v dnešní uspěchané době velmi záleží na tom, aby metoda, kterou zvolíte, nebyla pro čtenáře (či diváka) časově náročná a pokud možno v co nejkratším čase zprostředkovala potřebnou informaci tomu, kdo ji chce nebo by měl chtít vědět. Tomu je podřízena koncepce našich časopisů, dělaných formou vizuálně dostatečně atraktivní pro to, aby dokázaly bodovat na trhu plném konkurenčních magazínů a stejné úsilí věnujeme aktivitám internetovým.

Od letošního podzimu se tedy budete na našem webu www.caxmix.cz a posléze na www.plmnews.cz setkávat čím dál častěji s videem. Budou to stručné reportáže, případové studie, rozhovory, záznamy přednášek i další témata, jaká naši čtenáři vyhledávají, prozatím jen na stránkách časopisů, protože jiná možnost dosud nebyla.

Investovali jsme do profesionálního vybavení, takže můžeme nabídnout video v nejvyšší technické kvalitě (plné rozlišení FullHD 1080p). Takto hodláme zaznamenávat a publikovat to nejzajímavější, co v oblasti CAx a PLM stojí za pozornost.

Pro firmy, které našich časopisů využívají k informování o svých řešeních, je to pro změnu unikátní možnost, jak se prezentovat. Všechna videa zveřejňovaná na našich webech budou současně veřejně dostupná na videoportálu YouTube.com a jako taková je bude možné snadno sdílet i na vašich internetových stránkách, v sociálních sítích jako je Facebook nebo Google Plus, takže pozornost u skutečně zajímavých témat je zaručená a velmi snadno měřitelná.

A jelikož tato naše snaha je zcela nová, uvítáme vaše připomínky, náměty i návrhy témat, jimž bychom se s naší kamerou mohli do budoucna věnovat. Pište nám na e-mail redakce@caxmix.cz anebo se ozvěte přes kontakty uvedené v tiráži našeho webu.

Premiérovou reportáž o mobilním řešení Autodesk Inventor Publisher z MSV 2011 v Brně můžete vidět zde. Další budou následovat v nejbližších dnech.

Komentáře