Společnost Technodat pořádá v únoru dva bezplatné on-line semináře. V prvním se dozvíte, jak vytvářet interaktivní dokumentace v řešení Catia Composer, druhý se zaměří na zpracování naskenovaných dat při reverzním inženýrství.

Jak zpracovat ilustrace k manuálům, názorné a interaktivní pracovní postupy pro montáž, srozumitelné příručky a návody s vizualizací v řešení Catia Composer představí v on-line prezentaci technici ze společnosti Technodat v pátek 17. února 2017 od 10 hodin. Registrace je možná do 16. února 2017. Předpokládaná délka je 45 minut.

1-Technodat-Catia-Composer-rapid-prototyping-webinar-seminar-online
Společnost Technodat představí v únorových on-line seminářích možnosti tvorby interaktivní dokumentace a zpracování naskenovaných dat při reverzním inženýrství

Druhý on-line seminář názorně ukáže možnosti načtení a úpravy mračna bodů, tvorbu sítí a její optimalizaci, automatickou a poloautomatickou tvorbu parametrických ploch. On-line seminář se koná v pátek 24. února 2016 od 10 hodin. Zaregistrovat se můžete do 23. února 2016. Předpokládaná délka je 30 minut.

Komentáře