V létě jsme vás informovali o uvedení nového CAMu, za jehož vývojem stojí americká společnost Geometric Americas. Pro nové i stávající uživatele SolidWorksu, kteří budou moci využít plnohodnotné programování CNC obráběcích strojů, připravila společnost Solid Vision on-line prezentaci v niž nový produkt představí.

CAMWorks je plně integrované Gold certifikované CAM řešení pro SolidWorks. Integrovat jej lze i do řešení Solid Edge a jedná se o první produkt, který obdržel certifikaci Gold. Za ním pak následoval SolidCAM. Rozsahem funkcí CAMWorks připomíná právě zmíněný SolidCAM. Uživatelům poskytuje nástroje pro frézování do pěti souvisle řízených os a soustružení včetně poháněných nástrojů. Velký důraz funkcí je kladený na automatické rozpoznání prvků a automatizaci celého procesu tvorby operací.

Seminář se koná ve středz 27. září 2017 od 13 hodin. Předpokládaná doba konání je jedna hodina. Registrovat se můžete prostřednictvím elektronického formuláře. Seminář je bezplatný.

Tip: Přečtěte si zajímavý rozhovor s Hynkem Horákem, ředitelem společnosti Solid Vision. Z rozhovoru se dozvíte, pro jaké výrobní aplikace lze CAMWorks použít, jak je zajištěna technická podpora i to, v jakých licencích bude CAM dostupný.

Komentáře