Řada výrobků vyžaduje k sestavení ne uvedení do provozu návod, který se standardně dodává v tištěné podobě. Podívejte se on-line prezentaci, která názorně ukáže jak připravit animovaný návod snadno a rychle.

Z pohledu požadavků výrobních společností zahrnuje technická dokumentace výrobní postupy, montážní návody, reklamní a marketinkové tiskoviny, katalogy náhradních dílů na internetu atd. Vše je ale finálním výstupem obvykle digitálního 3D CAD modelu výrobku a virtuálního prototypu, na jejichž počátku stojí konstruktér a jeho záměr návrhu. Pojem technická dokumentace může zahrnovat širší oblast než jen typický doprovodný materiál, jakým je třeba návod k použití. Animovaný návod vede ke zvýšení pozornosti a kvality technické dokumentace.

Jak se vyvarovat úzkým místům při přípravě technické dokumentace prozradí Miloš Hrazdíra v živém semináři. Foto: Dassault Systèmes SolidWorks
Jak připravit animovaný návod v řešení SolidWorks Composer prozradí Miloš Hrazdíra v živém semináři. Foto: Dassault Systèmes SolidWorks

Bezplatný on-seminář o tom, jak snadno a rychle vytvořit animovaný návod v SolidWorks Composer, se koná v pátek 30. června 2017 od 10 hodin. Pro účast vyplňte elektronický formulář. Délka semináře je 22 minut.

Komentáře