Správná funkce strojů a zařízení je velmi důležitá a s tím souvisí i význam řídicího softwaru, pohonů a senzorů. Oživit automatizovanou linku a řádně ji otestovat je proto vhodné dopředu a to prostřednictvím virtuálního prostředí. On-line seminář, který připravila společnost Siemens PLM Software, vám poradí, jak na to.

Uvedení automatizovaných linek do provozu není jednoduchou záležitostí a na implementační tým, který má zprovoznění na starosti, může čekat řada nepředvídatelných chyb a potíží. Řešením je nejen důkladná příprava montážních návodů a průvodní dokumentace, ale současně i užší spolupráce mezi jednotlivými odděleními. Produkty společnosti Siemens PLM Software podporují virtuální zprovoznění v prostředí tzv. digitální továrny Tecnomatix – Process Simulate a Plant Simulation.

Zprovoznění automatizovaných linek ve virtuálním prostředí zvyšuje efektivitu a snižuje výrobní náklady. Obr: Siemens PLM Software

Pokud se chcete dozvědět, jak zkrátit výrobní časy, optimalizovat výrobní náklady, zvýšit efektivitu realizace zakázky a její ziskovost nebo zvýšit důvěryhodnost dodavatelsko–odběratelského vztahu, pak si nenechte ujít on-line seminář Šetřete čas i náklady díky virtuálnímu zprovoznění automatizovaných linek.

Bezplatná on-line prezentace se uskuteční 10. srpna 2017 od 10.00 do 10.30. Registrovat se můžete prostřednictvím elektronického formuláře. Seminář je určený manažerům výrobních společností.

Komentáře