Konstruktéři a technici zapojení do vývoje výrobků by měli zbystřit. Obzvláště ti, kteří se při svojí práci spoléhají na některou z aplikací od PTC.

Zlínská společnost AV Engineering vyhlásila 13. ročník soutěže pro uživatele konstrukčního systému Creo (dříve Pro/Engineer), PLM systému Windchill, technického kalkulátoru Mathcad a systému pro tvorbu technických publikací Arbortext.

Podobně jako v předchozích letech bude i letos o vítězích rozhodovat odborná akademie, sestavená ze zástupců odborné veřejnosti. Posuzovány budou projekty v těchto kategoriích:

  • Vývoj výrobku s podporou Creo/Arbortext/Mathcad/Windchill atd. (do dvou uživatelů)
  • Vývoj výrobku s podporou Creo/Arbortext/Mathcad/Windchill… (tři a více uživatelů)
  • Nováček – začínáme s PTC technologiemi (Creo, Windchill, Arbortext, Mathcad, Creo Elements Direct),firma, soukromník, uživatel používající PTC technologie od 1. 1. 2012
  • Středoškolský projekt s podporou Creo/Mathcad
  • Univerzitní projekt s podporou Creo/Mathcad

Uživatelé technologií od PTC mohou přihlašovat své projekty do soutěže do konce března. Odborná veřejnost může sledovat soutěžní příspěvky na webu www.aveng.cz, na němž současně proběhne i utkání o „Cenu čtenářů portálu aveng.cz“. V květnu pak Akademie vybere vítěze v jednotlivých kategoriích. Oficiální vyhlášení letošních výsledků AV Engineering Awards proběhne při příležitosti 24. celostátní konference SUPro2014.

Komentáře