Těsně předtím, než studenti z celého světa vyrazí na prázdniny, připravila pro ně Dassault Systèmes novou „vzdělávací“ verzi SolidWorksu plnou velmi zajímavých nástrojů.

Asi není nutné příliš zdůrazňovat, že mít v dnešní době dobré technické vzdělání znamená prakticky jisté uplatnění na trhu práce a dobrý plat k tomu. Jestliže ovládáte jako čerstvý absolvent SolidWorks a disponujete navíc například i certifikátem typu CSWA, který můžete stejně jako software získat zdarma, máte napůl vyhráno (tu druhou a jistě větší polovinu samozřejmě tvoří samotné technické vědomosti a zdatnost).

SolidWorks Education Edition vás každopádně může v nejlepším slova smyslu „nakopnout“ k ještě lepším výkonům. Třeba proto, že ve verzi 2013-14 získává student také profesionální aplikace SolidWorks Plastics, SolidWorks Simulation Premium, SolidWorks Flow Simulation, SolidWorks Sustainability nebo SolidWorks Motion.

Ještě, než zabouchnete v tomto školním roce naposledy svoji skříňku v šatně a vydáte se vstříc letním zážitkům, pamatujte, že štěstí přeje připraveným. A software, jako je tento, je přípravou k nezaplacení. Doslova.

Z krabice studentské verze SolidWorksu letos kouká robot Nao...
Z krabice studentské verze SolidWorksu letos kouká robot Nao…

2 Comments

Komentáře