Těsně předtím, než studenti z celého světa vyrazí na prázdniny, připravila pro ně Dassault Systèmes novou „vzdělávací“ verzi SolidWorksu plnou velmi zajímavých nástrojů.

Asi není nutné příliš zdůrazňovat, že mít v dnešní době dobré technické vzdělání znamená prakticky jisté uplatnění na trhu práce a dobrý plat k tomu. Jestliže ovládáte jako čerstvý absolvent SolidWorks a disponujete navíc například i certifikátem typu CSWA, který můžete stejně jako software získat zdarma, máte napůl vyhráno (tu druhou a jistě větší polovinu samozřejmě tvoří samotné technické vědomosti a zdatnost).

SolidWorks Education Edition vás každopádně může v nejlepším slova smyslu „nakopnout“ k ještě lepším výkonům. Třeba proto, že ve verzi 2013-14 získává student také profesionální aplikace SolidWorks Plastics, SolidWorks Simulation Premium, SolidWorks Flow Simulation, SolidWorks Sustainability nebo SolidWorks Motion.

Ještě, než zabouchnete v tomto školním roce naposledy svoji skříňku v šatně a vydáte se vstříc letním zážitkům, pamatujte, že štěstí přeje připraveným. A software, jako je tento, je přípravou k nezaplacení. Doslova.

Z krabice studentské verze SolidWorksu letos kouká robot Nao...
Z krabice studentské verze SolidWorksu letos kouká robot Nao…

2 komentáře

  1. Dobrý den,
    můžu se zeptat zda by šel udělat pro studenty nějaký návod, kde stáhnout SW. A hlavně, jak se dostat k certifikátu zdarma, jak popisujete..
    Děkuji :-)

    • Dobrý den, odpověď na obě otázky vám ochotně poskytne paní Marie Gregůrková, která má studentské verze SolidWorks pro studenty a školy v ČR na starosti. Pokud vaše škola používá SolidWorks, může vám zajistit licenci zdarma, v případě, že ne, je možné si studentskou licenci individuálně koupit za „symbolický“ poplatek (ve srovnání s cenou komerční verze). Kontakt je zde: marie.gregurkova@solidvision.cz

Komentáře