Společnost Nexnet zve své obchodní partnery a příznivce do nového sídla společnosti Tecnotrade obráběcí stroje na dny otevřených dveří.

Na tomto setkání, které proběhne v termínu 29. až 30. listopadu v nové provozovně společnosti na adrese Blanenská 1965 v Kuřimi, se můžete seznámit se stroji z portfolia Tecnotrade (Doosan aj.) a s výrobky některých z partnerů.

Prohlídku strojů můžete spojit s ukázkou CAD/CAM softwaru Edgecam sloužícího pro programování (i zde vystavených) CNC frézovacích, soustružnických a soustružnicko-frézovacích strojů, a to přímo v hale na stánku společnosti Nexnet.

Bude přítomný i technik, který k Edgecamu zodpoví veškeré technické dotazy. Na místě můžete zhlédnout i revoluční vysokorychlostní hrubovací strategii Waveform v Edgecamu při virtuálním obrábění s 3D modelem vybraného stroje. Technik společnosti Nexnet také rád předvede práci s intuitivním 3D CAD softwarem SpaceClaim pro přímé modelování, pomocí kterého během chvilky namodelujete či upravíte jakýkoliv objemový model.

Můžete si prohlédnout celé skladové, servisní a administrativní zázemí, seznámit se s minulostí, současností a očekávanou budoucností společnosti prostřednictvím firemních prezentací i osobní diskuze s pracovníky Tecnotrade. Setkáte se rovněž se spoustou vašich kolegů z oboru obrábění, dodavateli i odběrateli Tecnotrade a dalšími spolupracujícími firmami.

Součástí programu je i kulturní část setkání, hudební produkce, vystoupení taneční skupiny, řízená degustace zahraničních vín s odborným výkladem a samozřejmě volná zábava. 

Program

Návštěvní hodiny:                           

29. 11. 2012 od 15:00 – 23:00 hod.

30. 11. 2012 od 10:00 – 16:00 hod.

Kulturní program:                           

29. 11. 2012 od 18:00 – 23:00 hod.

Pracovní diskuze a prezentace průběžně po celou dobu.

Celodenní občerstvení zajištěno. Případné ubytování si každý účastník hradí sám v hotelu, který po vašem potvrzení účasti zajistí pořadatel, vč. dopravy na hotel.

Komentáře