Solid Edge ST6 definuje nové standardy plošného modeláře pro vytváření průmyslového designu, spotřebních výrobků nebo konceptů produktů.

Vývojáři tak zaměřili svou pozornost na oblast, která hraje čím dál větší roli i u průmyslových výrobků. O její roli v oblasti spotřebního zboží nelze pochybovat. Jednou ze zásadních novinek je příkaz Předefinovat plochu, která vytvoří z několika „hloupých ploch“ jednu inteligentní a řiditelnou, což je účinným pomocníkem hlavně při práci s importovanými modely.

Výraznou změnou také prošlo řízení zakřivení ploch u hran – díky novým ovladačům je velmi intuitivní a umožní uživatelům vytvořit snadněji přechody mezi plochami. Další novinkou je také nástroj řezu zakřivení, který umožní snadnou kontrolu vámi vytvořených ploch.

VIDEO: Český návod k příkazu „Předefinovat plochu“ 

TIP: Celou sérii dalších zajímavých novinek v Solid Edge ST6 vám představíme v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně dne 9. října. Každý z účastníků akce získá roční předplatné elektronické verze časopisu Konstruktér pro tablety a PC.

Registrujte se zde

Komentáře