Chcete realizovat zajímavý projekt a nemáte vstupní kapitál na získání nejmodernějších aplikací pro navrhování? Pak neváhejte, využijte příležitosti a zapojte se do druhého ročníku akce CAD software zdarma pro inovátory, kterou pořádá CAD Studio ve spolupráci s Autodeskem.

V druhém ročníku zajímavé akce můžete bezplatně získat nejnovější řešení pro digitální prototypování či informační model budovy (BIM) podle vlastního výběru, až pro pět pracovišť, s předplatným Desktop Subscription na tři roky – a navíc s dalšími odbornými službami od CAD Studia.

Komu je akce určena?

  • Projekčním a konstrukčním týmům s inovativními nápady.
  • Týmům, které potřebují podpořit rychlou realizaci nového a zajímavého nápadu v jednom z moderních oborů s cílem zvýšit kvalitu života v našem okolí.
  • Inovátorům, kteří co nejlépe využijí moderních řešení pro digitální prototypování nebo informační model budovy (BIM).

Jak poznamenal Jan Binter, výkonný ředitel společnosti CAD Studio: „Už když jsme vloni přispívali k pokračování vývoje unikátního vozidla pro hendikepované Elbee, rozhodli jsme se s partnery z Autodesku podpořit také další nadějné projekty, které zasluhují naši pozornost.“

Do soutěže se mohou přihlásit inovátoři z Česka i ze Slovenska – a to až do konce srpna. Vyhlášení vítězných projektů proběhne na tradiční konferenci a uživatelském setkání CADfórum 2015 v brněnském hotelu Avanti 23. září 2015.

Informace, pravidla a registrační formulář naleznete na stránce CAD software zdarma pro inovátory.

Komentáře