Komunitní portál MySolidWorks umožňuje více než 2,7 miliónům uživatelů jednotný přístup k veškerému obsahu SolidWorksu. Mimo blogy, fóra, videa a 3DConcentCentral se MySolidWorks rozšířil o čtyři nové služby.

K množství informací portálu MySolidWorks.com přibyly tyto nové služby:

  • MySolidWorks Training nabízí 120 nových on-line školicích modulů, včetně přípravných kurzů k certifikaci. Nová školení se zaměří na základy SolidWorksu, pokročilé modelování dílů, konstruování plechových součástí a tvorbu sestav.
  • MySolidWorks Drive propojuje MySolidWorks s cloudovými službami pro ukládání souborů, jako jsou např. Dropbox nebo Google Drive. MySolidWorks Drive umožňuje uživatelům jednoduše a odkudkoli sdílet velké soubory návrhů s výrobci, kolegy i prodejci a procházet návrhy on-line.
  • My VAR umožňuje prodejcům informovat uživatele a sdílet s nimi informace. Partneři SolidWorksu mohou nahrávat blogposty, videa, novinky a zobrazovat kalendář seminářů i on-line seminářů.
  • MySolidWorks Manufacturing Network propojuje uživatele se spolehlivými výrobci, kteří se zaměřují na 3D tisk, výrobu plechových součástí, CNC obrábění nebo vstřikování plastů. Tito výrobci mohou požádat o registraci a uživatelé zase mohou navrhnout výrobce, kteří by do ní měli být zahrnuti.

Pracuje se také na nové službě poskytující rychlý kontakt na výrobce pro výrobu požadované součástky. Výrobcům služba poskytne snadnější propagaci a zapojení do výběrových řízení.

Komentáře