Společnost MCAE Systems chystá poodhalit zajímavosti o spolupráci s firmami Hella Autotechnik Nova a SVOTT, se kterými se podílela na vývoji světlometů pro nejnovější české SUV. Příležitost dozvědět se víc budete mít na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2016 v Brně.

Na stánku společnosti MCAE Systems se mj. dozvíte, jak využít 3D technologie při rekonstrukci disku kola historického vozu Škoda 130, nebo se můžete podívat na praktickou ukázku tématu Průmysl 4.0. Pokud vás zaujaly možnosti 3D technologií, navštivte expozici číslo 65 v pavilonu Z.

Na vývoji světlometu pro SUV Škoda Kodiaq se podílely tři české firmy: MCAE Systems, Hella Autotechnika a SVOTT. Foto: Škoda Auto
Na vývoji světlometu pro SUV Škoda Kodiaq se podílely hned tři české firmy: MCAE Systems, Hella Autotechnik Nova a SVOTT. Foto: Škoda Auto

I v letošním roce je MCAE Systems hlavní partnerem Konference 3D tisku, která se koná 4. října 2016 v kongresovém pavilonu E, v sále E1 areálu BVV. Nezapomeňte se na ni včas registrovat!

Komentáře