[Stručně] Veletrh tiskových technologií v Brně se uskuteční již 3.–6. května 2011 a HP zve do své speciální expozice v pavilonu V. Představí zde nejen výběr ze svých nejmodernějších velkoformátových tiskáren, ale také ukázky jejich nasazení v praxi – od tisku CAD a GIS dokumentace přes sdílení a správu tiskových dat až po interiérový design či produkční tisk.

(Zdroj: Tiskové prohlášení)

HP a PRINTexpo 2011: Vše, co vás zajímá na velkoformátovém tisku

Na výstavě s více než čtyřicetiletou tradicí HP představí nejen špičkové velkoformátové tiskárny a spotřební materiál pro CAD a GIS, ale zejména ukázky jejich efektivního využití v každodenní praxi – od menších architektonických ateliérů až po velká tisková střediska. Atraktivní podívanou bude i představení aplikací v rámci interiérového designu, které využívají latexové technologie. Přijměte pozvání od 3. do 6. května na brněnské výstaviště do expozice HP v pavilonu V.

Proč navštívit expozici HP?

Zajímáte se o současné možnosti velkoformátového tisku či týmové spolupráce nad tiskovými daty? Uvažujete o pořízení nové tiskárny? Expozice HP na výstavě PRINTexpo je přesně tím místem, které byste neměli minout.

Na vlastní oči uvidíte:

  • HP Designjet T7100 pro technický segment (CAD/GIS ad.) s on-line skládačkou výkresů od společnosti BAY folders,
  • HP Designjet T2300 eMFP pro technický segment (CAD/GIS ad.) s unikátní technologií sdílení dat a týmové spolupráce ePrint and Share,
  • HP Designjet Z6200 pro GIS, grafický segment a produkční tisk (reprografie, tisková centra apod.), na výstavě s ukázkou využití pro interiérový design.

V rámci výstavy se představí také specializovaná řešení HP Indigo a HP Scitex (komerční a  průmyslový tisk).

Jaká budou hlavní témata živých ukázek?

Dozvíte se mimo jiné, jak:

  • efektivně vytisknout jakoukoli vizualizaci, grafický plakát či technickou dokumentaci – ve špičkové kvalitě i ekonomickém režimu, přesně na míru potřebám,
  • snadno spravovat a sdílet tisková data s kolegy i zákazníky s pomocí HP ePrint & Share,
  • rychle a bez obtíží složit velké výkresy až do velikosti formátu A4,
  • reprodukovat technickou dokumentaci, využít ji při další projekční práci či pro prezentaci,
  • vybrat nejlepší tiskové médium pro ekonomický tisk, prestižní prezentace i interiérové využití,
  • kde a proč využít latexové technologie tisku a mnohé další.

TIP: Chcete si vyzkoušet, jak by vaše data vypadala vytištěná na velké tiskárně HP? Vezměte si je s sebou na výstavu (třeba na USB paměti)!

Kdy a kde?

Expozici HP s plochou více než 320 m2 najdete na výstavě PRINTexpo 2011 v pavilonu V, stánek C77. Veletrh zaměřený na tiskové technologie, signmaking a signage se koná od 3. do 6. května 2011 na výstavišti v Brně.

Více informací:

Na setkání s vámi se předem těší tým HP.

Komentáře