Nezávislá testovací laboratoř Bertl, která se věnuje posuzování tiskových, kopírovacích a multifunkčních zařízení, udělila velkoformátové tiskárně od HP nejvyšší možné hodnocení.

Kritici na HP Designjet T2300 eMFP ocenili vysokou produktivitu práce díky dvěma rolím papíru s inteligentním přepínáním, možnost zpracovávat tiskové úlohy přes web, tedy prakticky odkudkoli a s tím spojenou možnost sdílení informací. Podrobnější obsah recenze přináší níže přiložená tisková zpráva.

(Zdroj: Tisková zpráva)

 

Tiskárna HP Designjet T2300 eMFP získala nejvyšší ocenění v nezávislém testu

Laboratoře BERTL udělily multifunkčnímu řešení od HP plných 5 hvězdiček

Při rozhodování o pořízení velkoformátové tiskárny hrají stěžejní roli cena, dlouhodobé provozní náklady i kvalita a funkce tiskárny. Stále více zákazníků se proto poohlíží také po nezávislém hodnocení a referencích. Ocenění „Výjimečná“, které nezávislé laboratoře BERTL udělily řešení HP Designjet T2300 PostScript eMFP, může být právě takovým důvěryhodným vodítkem při hledání technické tiskárny s funkcí kopírování a skenování, navíc snadno přístupné i přes web.

V detailní (téměř šedesátistránkové) zprávě vyzdvihuje tým laboratoří BERTL především tyto vlastnosti tiskárny HP Designjet T2300 eMFP:

▪       Se dvěma rolemi tiskového média (s inteligentním přepínáním vedoucím mj. k úspoře papíru) a možností souběžného kopírování a skenování dochází ke zvýšení produktivity práce – je možno současně pracovat na více projektech.

▪       Díky přístupu k tisku přes web, navíc s možností kopírování a skenování, mohou uživatelé tisknout prakticky odkudkoli, kam je práce zavede, a kdykoli, kdy budou potřebovat – z kanceláře, od klienta, z místa projektu.

▪       Barevný dotykový displej tiskárny přináší nejen realistický náhled stránek, ale i okamžité spouštění skenování, kopírování a tisku.

▪       Tisk a skenování je možné přímo přenášet do cloudového úložiště díky technologii HP ePrint & Share. Z PC lze navíc tisknout přímo, i bez instalace ovladačů, z USB paměti/disku bez nutnosti zapojení tiskárny do počítačové sítě.

▪       Naskenované revize ve výkresech či skici lze okamžitě a na dálku sdílet s kolegy v projektovém týmu, čímž se značně zrychlují revize a příprava finální dokumentace.

▪       Dokumentaci pro tisk lze okamžitě sdílet se zvolenými partnery projektu, stejně tak vytvářet PDF, která jsou automaticky přístupná v knihovně s přehledným webovým rozhraním.

BERTL (Business Equipment Research and Test Laboratories Inc.) je nezávislá testovací laboratoř, která každoročně provádí srovnávací analýzy stovek tiskových, kopírovacích a multifunkčních zařízení i softwarových řešení. Pouze několik z nich však obdrží prestižní hodnocení 5 hvězdiček. Ve stanovách mají laboratoře přísný zákaz kontroly nad testovací fází ze strany výrobců a výsledné hodnocení je stanoveno na základě důkladného zkoumání a testů. Zkoušky jsou přitom zaměřeny primárně na přínosy z pohledu koncového zákazníka a nasazení v praxi.

Více informací o oceněné tiskárně: www.hpdemo.cz.

Komentáře