Společnost Tech Soft 3D nedávno vydala řešení HOOPS Exchange 2017 pro výměnu nativních dat podporující aplikace Autodesk Inventor, Catia, Creo Parametrics, Rhino, Solid Edge ST 9, Siemens NX11, SolidWorks 2017 a mnohé další. Krátce na to vydala i řešení HOOPS Publish 2017 pro publikování digitálních dat ve 3D.

Řešení HOOPS Exchange 2017 umožňuje čtení i úpravu digitálních dat, aniž by bylo nutné znát historii modelu. Umí pracovat i s formátem 3MF pro 3D tisk, který podporují mj. firmy 3D Systems, Materialise, Siemens PLM Software nebo Stratasys.

Krátce po vydání HOOPS Exchange 2017 uvolnila společnost Tech Soft 3D novou verzi nástroje HOOPS Publish 2017 pro publikaci 3D dat ve více formátech 3D PDF, HTML, VRML, IGES, PRC, STL, STEP AP 242, JT 9.5 a 3MF. Výhody řešení uplatníte například při archivaci a vzájemné výměně dat, zálohování vizualizací a výkresové dokumentace.

Řešení od společnosti Tech Soft 3D poskytuje rychlý přístup k digitálním datům, včetně čtení, zápisu a publikaci ve 3D. Obrázek: Youtube.com
Řešení od společnosti Tech Soft 3D poskytují rychlý přístup k digitálním datům, včetně čtení, zápisu a publikace ve 3D. Obrázek: YouTube.com

HOOPS Publish generuje i interaktivní 3D PDF s 3D grafikou, tabulkami (tabulky přířezů a ohybů), kusovníkem, popisovým polem ve výkresu atd. Podrobný výpis formátů pro čtení a zápis najdete na stránce společnosti Tech Soft 3D.

Máte-li zájem řešení HOOPS Publish otestovat, vyzkoušejte 60denní zkušební verzi.

Jak lze řešení od společnosti Tech Soft 3D využít v praxi, ukazuje názorná on-line prezentace (anglicky):

Komentáře