Firma Humusoft, dosavadní distributor simulačního softwaru Witness, postoupila statut jeho výhradního zastoupení pro Českou republiku a Slovensko společnosti Dynamic Future.

(Zdroj: Tisková zpráva)

DYNAMIC FUTURE s.r.o., leader v oblasti logistického poradenství a HUMUSOFT s.r.o., dodavatel přístrojového a programového vybavení se dohodly na výměně resellerských pozic při prodeji SW nástroje pro simulaci podnikových procesů WITNESS britské společnosti LANNER Group Ltd. Od 1.7.2011 se výhradním distributorem pro Českou Republiku a Slovensko stává DYNAMIC FUTURE s.r.o. Společnost DYNAMIC FUTURE může klientům nabídnout 15 let zkušeností s využitím nástroje WITNESS pro konzultační projekty v oblasti optimalizace a zlepšování podnikových procesů. Společnost HUMUSOFT zůstane sub-resellerem společnosti DYNAMIC FUTURE pro Českou Republiku a Slovensko.

„WITNESS je osvědčený nástroj v mnoha odvětvích průmyslu, který umožňuje významným společnostem u nás i ve světě zvyšovat svou produktivitu, výkon a ziskovost. Vzhledem k tomu, že se společností Dynamic Future spolupracujeme již mnoho let, jsme přesvědčeni, že rozvoj využití programu WITNESS v našem regionu jsme předali do těch správných rukou.“ říká Jan Daněk, ředitel společnosti HUMUSOFT s.r.o. „Realizovaná změna výhradního distributora umožní s využitím našich znalostí a zkušeností poskytovat zákazníkům i další služby související s efektivním nasazením programu WITNESS.“ říká Jan Šlajer, jednatel společnosti DYNAMIC FUTURE s.r.o.

 

 

 


Komentáře