Každoroční zákaznická konference společnosti Dassault Systèmes proběhne v úterý 23. října v pražském Clarion Congress Hotelu. Tradiční setkání se letos poprvé uskuteční pod novým názvem 3DEXPERIENCE Forum. Ten odkazuje na novou firemní strategii, kterou v Praze představí výkonný viceprezident společnosti Philippe Forestier.

Na programu konference nebude chybět představení projektu létajícího kola Flying Bike, který realizovaly na platformě 3DEXPERIENCE společnosti Evektor, Duratec a Technodat. K vidění bude také fyzický prototyp „cyklistického vznášedla“ nebo studentská formule týmu ČVUT vyvinutá pomocí nástrojů Dassault Systèmes.

V odpolední části se speciální oborová setkání budou zabývat tématy z oblasti dopravy, strojírentství, leteckého průmyslu, high-tech, energetiky i akademické sféry. Vůbec poprvé bude na 3DEXPERIENCE Foru tematická sekce zaměřená na oblast podnikových služeb. Její součástí jsou tři prezentace využití řešení Exalead.

Také letos mají zájemci a zájemkyně z řad studentů možnost zúčastnit se konference zdarma. S ohledem na omezenou kapacitu prosím svoji účast potvrďte nejpozději do pátku 19.10. na stepan.kacena@grayling.com. Více o programu konference se dozvíte zde.

Komentáře