Vzhledem k nárůstu elektromobilů podpoří francouzská společnost Dassaul Systèmes startup Rimac Automobili, které tak může jednou hrát klíčovou roli v automobilovém průmyslu. Startup využívá specializované oborové řešení Electro Mobility Accelerator, které umožňuje efektivněji a rychleji navrhovat a vyvíjet elektromobily, jejichž hnacím ústrojím jsou bateriové systémy.

Nechcete-li se vzdát elegantního vzhledu sportovního automobilu, pak právě váš může zajímat vůz od Rimac Automobili. Tradiční sportovní vozidlo vyvíjí na platformě 3D Experience s digitálními aplikacemi., které umožňují zefektivnit provoz, rozšířit výrobní kapacitu a propojit spolupráci v 11 zemích. Týmy získávají informace v reálném čase a tím pádem mají i kompletní přehled o projektech, změnách a produktových datech ve všech částech vývoje. On-line spolupráce odhaluje a řeší problémy, opětovně lze využívat dara a také organizovat a připravovat složité výrobní procesy.

Elektromobil od automobilky Rimac má elegantní sportovní vzhled. Foto: Dassault Systèmes

Pro společnost Rimac nejsou produkty od Dassault Systèmes cizí. Dosud využívá SolidWorks, proto je zavedení platformy 3D Experience do prostředí firmy jednodušší. Rozhraní obou produktů jsou si velmi podobné a uživatelsky příjemné a přehledné. S pomocí digitální platformy propojí zdroje a schopnosti projektového týmu, díky tomu realizuje libovolné elektromobilové programy interně.

Zdroj: Dassault Systèmes

Komentáře