Maxon vydává nejnovější verzi animačního a vizualizačního nástroje Cinema 4D R17. Vylepšené funkce kladou důraz na zvýšení produktivity práce.

Nová aktualizace Cinemy 4D R17 obsahuje mj. novou funkci Take system, umožňující vytvářet více verzí renderovaných snímků a nezávislých záběrů scény po změně téměř jakéhokoli parametru. Nástroj pro korekci čoček opravuje jejich distorzi pro obrázek či video přímo v uživatelském prostředí. Vytvořené informace můžete uložit jako soubor a opakovaně je používat na ostatní záběry z daného objektivu.

Po navázání úzké spolupráce se společností Trimble Navigation Limited, která vyvíjí řešení SketchUp, získali uživatelé Cinemy 4D přístup k vymodelovaným objektům, které jsou pro zmíněné řešení dostupné bezplatně.

Vylepšené funkci v nejnovějším vydání Cinema 4D R17 kladou důraz na zvýšení produktivity práce. Foto: Maxon
Vylepšené funkce v nejnovějším vydání Cinema 4D R17 kladou důraz na zvýšení produktivity práce. Foto: Maxon

Plnohodnotná nejnovější verze R17 bude dostupná během září, zkušební verzi můžete získat již nyní. Byť je Cinema 4D R17 kompatibilní s operačními systémy Windows a Mac, doporučujeme před instalací zkontrolovat systémové požadavky. Popisy všech vylepšení a nových funkcí naleznete na stránce Cinema4d.cz.

Komentáře